Stimulare ovariana cu ova-mit/clostilbegyt (8)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihapet spune:

buna dimineata, fetelor
e prima data cand scriu la acest subiect, pt ca eu scriu de obicei la 'aspirante >20 ani', insa acum mi-a prescris doctorul din nou o tura de stimulare cu closty. am mai facut o serie de stimulari (3 luni) pana in toamna 2008, insa niciun rezultat

incercam de 1 an si vreo 3 luni sa facem bb, analizele mele sunt bune, cu exceptia ovarelor polichistice. sotului i-a facut o analiza a spermei, a zis ca e ok, insa acum ne-a cerut s-o facem din nou (nu stiu ce ar putea fi nou).

daca ma primiti si pe mine la acest subiect, va tin la curent cu noutatile

nu in ultimul rand, vreau sa felicit toate care in urma stimularii si-au indeplinit acest vis comun al nostru, de a avea un pruncusor.
va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

bine ai venit, mihapet!!!! sedere cat mai scurta!!!!
am o nedumerire: la varsta ta e trecut 13 ani???!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihapet spune:

ooooops!
galliciana, intradevar am 13 ani....dupa profilul meu, dar am modificat acum, am 13 ani pe un picior
multumesc de primire si ca mi-ai spus de eroare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Fetelor, acum se poate edita prima pagina, deci cine vrea pe listuta va rog sa-mi spuneti, sa va trec. Si sa-mi spuneti si ce sa trec in dreptul vostru.



Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihapet spune:

ioana, vreau si eu sa ma treci pe lista. prima luna din a doua serie de stimulare cu closty
merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crista_up spune:

ziua buna fetelor
mihapet bine ai venit..sedere cat scurta pe la noi...poate de data asta vei reusii cu closty
eu luna asta am facut ultima tura de stimulare..voi face pauza daca nici de data asta nu sa prins...sunt in asteptare inca..saptamana viitoare voi face testul asa ca...
Si eu vreau pe lista :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Buna,
am vazut ca se asteptau vesti de la spirantele mai vechi din listuta.
eu am reusit sa raman insarcinata in a treia luna din a doua serie de stimulari cu clostilbegit, pregnyl si monitorizare.Din pacate sarcina s-a oprit in evolutie la 14 saprtamani din cauza unei probleme de coagulare a sangelui.
De luna care vine incep iara stimularile si monitorizarile si sunt optimista ca voi reusi ca am vazut ca functioneaza tratmentul.
va rog sa ma treceti si pe mine la listuta de 2009

Cea mai arzatoare dorinta

Cristina, mamica de doi ingerasi in ceruri

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

crista, eu oricum fac pauza, ziua 41,
bine ai venit crissa,totul va fi bine!!!
apropo, si eu vreau pe listuta!!!
pupici la gagici!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

pupicei dragele mele.

Am fost astazi la dr si de luna viitoare incep tratamentul cu Ova-mit.
Pentru prima luna voi lua doar o jumatate de pastila ca sa vedem cum reactioneaza ovarele. Doamne ajuta sa fie bine.

Crisa-up...nu stiu ce sa zic...mi-e teama sa iau de pe net pregnyl pt ca stiu ca are niste conditii speciale de depozitare si transport, iar daca cel care l-a procurat nu le-a respectat dau banii degeaba pe el si nici nu-mi foloseste.

Poate ma duc pana in Bulgaria, ca tot e aproape de mine.

Numai bine scumpele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

vreau si eu pe listuta
luna asta am facut stimulare cu Closty si cu Gonal F, Ovitrelle si Luveris....sper sa iasa cu //

http://tt.lilypie.com/cetup2.png

Mergi la inceput