Mamici de Ghiocei Martie-Aprilie 2009 (56)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

florinela,
eudorm cu geamul deschis in pijama subtire iar sotul se inveleste cu o pilota groasa, linga mine....deci da, cred ca e normal sa iti fie asa cald

if you can't say something nice, then don't say it at all
http://pisigri.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns curea spune:

Buna fetelor
Am vesti de la ayla 21, tocmai mi-a scris ca la ora 12.30 i s-a rupt apa, fetitele ei au primit ordin de evacuare. Sa ne rugam pt binele lor si sanatatea lor. Ma scuzati ca dau buzna, sunt la munca si nu am avut timp sa citesc ce ati scris de la pg 14.
Va pup Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia4 spune:

Fetele din Bucuresti, am si eu mare nevoie de ajutorul vostru! Sambata dimineata vin cu sotul la Bucuresti si e musai sa gasim carucior si patut! Patut in cazul in care nu gasim putem comanda pe net, dar caruciorul ne e frica sa-l luam neprobat..In Craiova nu gasesti nimic, mi-am facut atatia nervi pe tema asta!!! Avand in vedere ca sambata e program scurt cam peste tot, trebuie sa ne miscam repede si sa mergem la fix unde trebuie. Puteti sa-mi spuneti si mie cateva magazine mai mari de profil? Adica magazine care sa fie bine dotate, nu cu cateva carucioare..Nu vrem sa luam la rand toate magazinele micute, pt ca timpul nu ne permite..V-as fi foarte recunoscatoare daca m-ati putea ajuta! eu am mai cautat pe net si mi-am notat, dar daca nu am fost pana acum acolo, nu stiu cum sunt..

Silvia 32+ Natalia (cred)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia4 spune:

Ayla, suntem langa tine! DD sa te pazeasca pe tine si pe fetitele tale! Asteptam vesti! M-au luat niste emotii!!!



Silvia 32+ Natalia (cred)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

Nu-mi vine sa cred ca deja facem galerie. Deja ma ia si pe mine cu furnicaturi si ridicat par pe cap.
Ayla sa faci 2 fluturasi frumosi si sanatosi si scoatem agitatele


29+ Damian Codrut Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:







Doamne ajuta!

Denisa-Madalina 28+ cu Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:









hai AYLA!!!!!!

32+
poze

AMR 8 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Citat:
citat din mesajul lui silvia4

Fetele din Bucuresti, am si eu mare nevoie de ajutorul vostru! Sambata dimineata vin cu sotul la Bucuresti si e musai sa gasim carucior si patut! Patut in cazul in care nu gasim putem comanda pe net, dar caruciorul ne e frica sa-l luam neprobat..In Craiova nu gasesti nimic, mi-am facut atatia nervi pe tema asta!!! Avand in vedere ca sambata e program scurt cam peste tot, trebuie sa ne miscam repede si sa mergem la fix unde trebuie. Puteti sa-mi spuneti si mie cateva magazine mai mari de profil? Adica magazine care sa fie bine dotate, nu cu cateva carucioare..Nu vrem sa luam la rand toate magazinele micute, pt ca timpul nu ne permite..V-as fi foarte recunoscatoare daca m-ati putea ajuta! eu am mai cautat pe net si mi-am notat, dar daca nu am fost pana acum acolo, nu stiu cum sunt..

Silvia 32+ Natalia (cred)


eu iti recomand magazinele Happy Baby. Sunt mai multe in Bucuresti ( pe bdul Chisinau, pe bdul Basarabia, in supermarketul Auchan). Sunt f bine dotati si la carucioare si la patuturi, noi de acolo am luat, au si preturi bune fata de alte magazine. spor la cumparatui.


Ayla, Doamne ajuta!

Mami de fetita si de baietel 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Ayla numai bine! Nastere usoara si sanatoase si viguroase!

JOANNA27 Doamne Doamne sa te ajute sa ajungi in martie!

Mady28+ si Mihai - (1-aug-2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

Ayla nastere usoara, fetitele sa fie frumoase, sanatoase, norocoase, papacioase si asteptam doar vesti bune de la voi

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)
Iepurasul ne aduce un bebe

Mergi la inceput