Informatii utile Constanta 17

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dear_bambie spune:

Buna!
Am revenit, am avut probleme cu PC, cand ti-e lumea mai draga se strica!

Sa o luam pe rand:
Maria, nici eu, nu am auzit de niciun medic, imi pare rau ca nu te pot ajuta! La ora 12 avem progranmare la Gynera!
Ioana, am vazut la Tv, ca era vorba despre Dr Albota Popescu, care nu este la primul incident de acest fel! Eu personal, l-as arunca in inchisoare, i-as retrage si dreptul de a mai profesa pe teritoriul Rom si inainte de astea, i-as apuca capatana cu forcepsul sa vada si el cum este!
Ellanik, inca astept, off pana pe 27 or sa mi se lungeasca urechile! Sanii inca ma dor destul de tare si mie cam foame tot timpul, dar, eu eram lesinata dee foame si inainte, deci, nu se pune! Asa ca nu-mi ramane decat sa astept, da pe 29 tot mergem la Bucuresti!!
Referitor la intalnire, si eu vreau sa va cunosc, mie mi-ar fi mult mai usor sa ne vedem intr-o sambata!
Mari_lolutza, ma bucur ca ai venit si pe la noi! Multumimi pentru urarI! cu siguranta, anul 2009 va fii un norocos ptr toate fetele!
Madaluta, ma bucur ca te-ai distrat la munte!

toate fetele!!!!!!

aniversare casatorie; asteptand o minune;

"Nu rupe firul unei prietenii, caci chiar daca il legi din nou, nodul ramane..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

In legatura cu intalnirea si mie imi convine sambata dupa ora 11 .
Maria08 colesterolul e o chestie relativa...poate ai mancat ceva cu o zi inainte care sa iti fi dat valorile astea.Sotul meu ia ulei Omega3 cu aroma de lamaie si i-a scazut colestrolul de la 290 in sept la 240 in decembrie cu doar o luna de trat si in rest regim cat de cat si Omega3 ulei de peste.iti trimit pe PM numele doctoritei.
Raluca tu mergi tot la dna Lutescu?Eu o sa fac FIV la MNL.Intr-adevar preturile la d-na Lutescu sunt mai mari.va promit ca data viitoare cand merg va aduc eu preturile care trebuie ca sa mergeti pregatite.Iti urez succes si sa fii optimista .Oricum toate lucrurile de valoare se obtin prin multa stradanie si efort asa ca....nu dispera.
Crixia welcome!Felicitari pt bb1 si succes lui bb2.
Ioana_p76 hai sa ne organizam!Ioana tu ce mai faci?Nu ne mai spui nimic de tine?
dear_bambie iti tin pumnii!
Cat despre macelarul de ALBOTA sa nu aud...ma gandesc la bietii parinti ca le-a distrus puiutul.Asta este SPITALUL JUDETEAN, fetelor.Pentru siguranta voastra cele care urmeaza sa nasteti duceti-va la Medgidia.Eu am fost in maternitate si este excelent.Ca la hotel.
Hai ca m-am extins!Ca o pomana!Va tzuc

Doamne,da-mi un pui sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Ellanik: Multumesc!! Ai inceput inhibarea?
Dear Bambie: Noi avem programarea la 13.15 Daca se intarzie dr. avem sanse sa ne vedem!
Dragele mele, dar de dr. de familie de la Galamed - Vafiadis Despina Nicoleta, ati auzit?? Of, cred ca v-ati saturat si voi de atatea intrebari......
ps: Aseara am mi-am facut eu injectia, am avut niste emoti, dar a mers.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Neatza!
Va multumesc de primire! sper ca nu v-ati suparat ca am intrat cu corectiile pt prima pagina! Eu chiar v-am consultat periodic prima pagina, sunt chiar utile informatiile.

Lamuriti-ma si pe mine care sunt clinicile private in acest moment in oras! Dr meu Rusa spune ca va deschide clinica privata la vara iunie-iunie. Nu stiu cu ce medici este cuplat sau locatia.

Despre Albota...faca cuvinte! Pacat de familia incercata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

salutari,
eu sunt o aspiranta la statutul de mamica, si referitor la clinica particulara se numeste :Euromaterna, gasiti adresa si nr de contact pe net. ca locatie este vis a vis de fosta piata de legume pe varianta , intrarea spre str Baba Novac sau fostul sediu al TV Pelin. Eu locuiesc in zona si zilnic trec pe langa, gandiindu-ma ca voi ajunge si eu acolo cat de curand.
Doamne ajuta!
Va doresc numai bine!

http://tt.lilypie.com/Tzurp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Multumim mult Menics!!!

Aha, vad ca sediul social este la adresa cabinetlui dr. Rusa.
Menisc sa ne tii la curent, iar cand va fi momentul sa treci si pe aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca30 spune:

ellanick-tot la dr Lutescu,da,la MNL eu merg pt IAD,acum sper daca totul decurge ok cu foliculii sa merg in martie,sper pt ultima data:)
pt mine inseminarea e un chin,doare rau si fizic si psihic cand vad teste negative...dar asta e viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

ftelor, am o intrebare, stiti daca la noi in cta se fac recoltari de celule stem?

http://tt.lilypie.com/Tzurp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

menics recoltarea de celule stem o face orice dr ginecolog care asista la nastere.Ideea e sa iei legatura cu o firma specializata care iti va trimite kit-ul de recoltare si un contract si la nastere o sa vina sa ia mostra de sange placentar.Costa cam 1000 de euro recoltarea si 150 ron/an pastrarea mostrei la temperatura de -197 grade Celsius in azot lichid.Euromaterna este a dr.Lutescu, nu?Cealalta se numeste Isis si deja puteti vedea pe site poze.Inca nu i-au dat drumul .
maria08 eu iau AC pana pe 26 si pe 25 incep Decapeptyl.
raluca o sa fie bine, nu te lasa !

Doamne,da-mi un pui sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Fetelor, am trecut pe prima pagina informatiile ref la clinicile private care s-a deschis sau se vor deschide in Constanta si informatiile despre recoltare celule stem.
Sa speram ca vom ajunge si noi aspirantele sa folosim aceste informatii.
Ref la preturi, astept de la fetele care merg in perioada urmatoare la medic actualizari.
Iar ref la intalnire, sambetele nu pot de obicei, da rsa ma mai gandesc, poate gasesc o solutie. Vad ca sunteti hotarate, vorbeati cumva de sambata asta?



Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Mergi la inceput