Campanie de responsabilizare a autoritatilor (6)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Perfect, Eseea. In caz ca dl. Bratianu raspunde din nou, repede, in cele doua saptamani care mai sunt pana la alegeri - ne anunti si il preia una din fetele din Bucuresti. Daca nu - consideram ca avem deja o promisiune de principiu si, daca intra in parlament, il abordam ulterior.

Iti multumim mult, sarcina usoara si bucura-te de copilasii tai! :)

---------------------------
http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

daca va raspunde, va scriu , Multumesc de urari, sper ca in curand sa va fac aceleasi urari. La toate as vrea!

Mami de fetita si de baietel 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

"Multumesc pentru mesaj, am lecturat initiativa dumneavoastra si sunt convinsa ca, in viitoarea legislatura, ca viitor senator, membru in comisia de sanatate publica, voi discuta personal cu reprezentantii dumneavoastra pentru sustinerea proiectului.
Cu stima,Daniela Soroceanu"
Acesta este singurul raspuns pana acum de la cei care candideaza in jud Neamt
cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor!
Le-am scris primilor trei din lista de europarlamentari data de Luca Luca (Nicodim Bulzesc, Cristian Busoi, Roberta Anastase) si Dacianei Sarbu. Am trimis textul propus tot de Luca, fara modificari, pt ca nu am avut ce sa mai adaug.
Am mai scris si pe blogul d-lui Dumitru Oprea - http://blog.dumitruoprea.ro/2008/11/15/prioritati-pentru-sistemul-de-sanatate-protectia-pensionarilor-si-copiilor/#comment-10740

Multumim Luca inca o data pentru tot ce faci pt noi!

Imi pare rau ca momentan nu am timp sa fac mai mult, incerc pe cat posibil sa mai trimit si alte mesaje si tin pasul cu voi actualizand mereu prima pagina, sa stim ce si cui s-a trimis si ce raspunsuri s-au primit.


Ioana Driving in my car
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

http://.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Hello,

am mai trimis la Renate Weber si la Iuliu Winkler.

Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

....si Catalin Nechifor, Marian Jean Marinescu si Magor CSibi.

Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Eu o sa scriu pe cele 2 bloguri care au mai ramas din lista lui LucaLuca: Daniel Daianu si Dumitru Oprea.

edit: pentru D.Daianu nu am gasit pe site adresa de mail iar lui Dumitru Oprea i s-a scris deja. Deci lista e bifata.

I-am scris si candidatului PNL la Senat din Colegiul de care apartin: Catalin Muntean.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Neatza, am primit raspuns de la Catalin Nechifor:

"e o tema prea serioasa pentru a fi amestecata in nebunia campaniei electorale. vorbim dupa"

Ii multumesc pentru raspuns si-l "atac" mai incolo.

Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Marrina,

La Dumitru Oprea a scris Ioana.

Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

I-am scris si canddatei la Senat Dida Dragan.

Ioana, te rog sa stergi cand ai timp, din prima pagina, candidatii carora li s-a scris, din lista cu rosu: "Cativa candidati de contactat": Elena Udrea, Ludovic Orban, Crin Antonescu, Dida Dragan.


Mergi la inceput