Prejudecati vestimentare...

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Aschiutza, iti dau dreptate la toate punctele, mai putin ala cu "zebra print"
Nu-mi plac printurile cu animale in general dar asta vara mi-a picat pata pe o rochie Michael Kors care arata bestial si am facut o exceptie: ss/
Are o croiala impecabila si o tinuta super eleganta Da un aer very supermodel-ish...


Sabina, ti-am ascultat indemnul: m-am incaltat cu cizmele de piele
Cred ca o se le port mai des ca sint relativ comode.

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Allure, arata bine rochia (dar celelalte date la related item nu sunt pe gustul meu). Boah, da ieftina nu a fost! *emoticon cu ochii iesiti din cap* ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

nici mie nu imi placau animal print-urile, dar anul asta m-a lovit ceva si mi-am cumparat rochie cu imprimeu de sarpe (bine, imprimeul asta tot timpul mi-a placut, am si pantofi si mai vreau sa imi iau), si imprimeu de ... leopard. Dar la leopard e doar un maieu larg si bestial

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

mi se pare de prost gust cind o femeie isi pune decolteu pina la buric si expune un mare "platfus" sau mai rau niste chestii mici si lasate (mici si ferme e ok ) sau mari si lasate

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE"

Mergi la inceput