Despre spitalele si doctorii unde ati nascut (2)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ely_c spune:

Buna!

Despre doamna doctor Daniela Munteanu de la Polizu stie cineva ceva?

Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Enhorabuena spune:

Salutare, aveti idee cu cine se poate vorbi si cum se poate aranja sa fac rost de cazare intr-o rezerva la Spitalul Giulesti Panait Sarbu? (pentru cele 3-4 zile de internare pt nastere). Eventual daca stiti niste scoruri, va rog spuneti-mi si mie, ori aici, ori pe mesaj privat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Octaviam13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana10

Buna ziua.

Ma numesc Georgiana, am 35 de ani si un viitor bebe care are acum circa 3 saptamani, in burtica . Am deschis acest post cu speranta ca poate unele dintre fetele de aici ma pot ajuta cu cateva sfaturi pentru a alege un medic pentru aceasta sarcina.. In principiu caut informatii relativ recente dar apreciez orice sfat primit.

Conditii :
- sa fie o doamna doctor (nu discut aici parerile mele personale, fiecare stie ce este mai bine pentru el, mai ales ca suntem la o anumita varsta );
- clinica particulara.(la fel, nu discut de diferentele stat- privat, am respect pentru fiecare opinie in parte dar asta cautam noi in acest moment, deci nu are rost sa ne certam pentru aceasta alegere).

Va multumesc in avans pentru orice sfat decent care va fi oferit aici. Multa sanatate si fericire, Georgiana.



Buna!

raspund cu intarziere. eu am nascut la sanador cu doamna dr Nuraltay Emel. Este o doamna in adevaratul sens al cuvintelor. Eu am mers din doctor in doctor pana am ajuns la ea si chiar ai ce aprecia. A fost ca o mama desi nu ma cunostea prea bine. A fost rabdatoare si a incercat nasterea naturala in cazul meu desi era de parere ca este un copil prea mare pentru dimensiunile mele(3800). Este adepta nasterii naturale. Cezariana mea s-a vindecat foarte frumos, este f mica. Dr doctor activeaza doar la Sanador este sefa sectiei de obstretica. In salon unde am nascut mai era o mamica la a doua nastere tot cu aceleasi medic ca si mine si avea numai cuvinte de lauda la adresa ei. Deci ti-o recomand cu incredere. Daca mai ai alte intrebari, da-mi mesaj pe privat si iti raspund cu placere. Multa sanatate si nastere minunata iti doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleinya spune:

A nascut cineva cu doamna dr. Zaharia Oana de la Regina Maria? Sunt la prima nastere si am ceva emotii, tinand cont de faptul ca e doctor nou pentru mine. :)

Mergi la inceput