Ce se poate face cu o masina de cusut veche

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

tare draguta transformarea.
eu am acasa o masina de cusut Ileana , o am de la mama...si o mai foflosesc din cand in cand pt un tiv...ceva usor ca nu prea am talent

bazar pentru Ema

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG


Mari 9+ si mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadobas spune:

buna si eu am avut o masina de cusut veche si am vanduto la cei care reconditoneaza si le folosesc si am luat bani frumusei incearca si tu poate ai noroc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunifericita spune:

E frumoasa si asa expusa intr-un colt al camerii.cu un cosulet de lucru jos pe podea.Parand ca asteapta pe cineva sa vina sa lucreze.E chiar pacat sa renuntati la partea de sus e atat de artistica,cu acele rotunjimi.Oricum mai mult castigati din punct de vedere estetic ,decat ca spatiu de masuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Fetele unde pot sa dau masina mea de cusut (care mai trebuie reglata....asa mi s a spus acum 20 de ani cind am cumparat-o de la cineva)
Intre timp nu a desfacut-o nimeni ce are, ce nu are nu stiu... e ruseasca , e cam grea (6kile? )si e intr-un geamantan din lemn rotunjit
Exista vreun centru ceva?
Pot sa scot niste maruntis pe ea?
Aveti ceva idei va rog???
multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda Panda spune:

eu as folosi-o decorativ. strinsa, cu un aranjament de flori si o poza inramata sa zicem...si inca un obiect. o statuie, o ...ceva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bbea spune:

buna ideea! multumesc! Am si eu una de la bunica!! si este singura amintire asa ca trebuie renovata astfel sa o pot lasa la vederea musafirilor!

Mergi la inceput