Cadourile casniciei - ghid

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

gabriello, ia-i mama un borcanel plin, ca o sa va faca fericiti pe amindoi!

www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floridia spune:

cele mai frumoase cadouri sunt cosurile pline de pupici de la copii si multumirile de la soti...daca am mai avea pretentii si de inele eu cred ca la criza din romania am astepta mii de ani sa primim un inel cu diamante

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silar spune:

...dar cadouri de Craciun pt sot, aveti idee??
Butoni sunt in plan(ii lagem impreuna), la ceas nu ma bag(sa nu o dau in bara), haine i-am tot luat, ce-mi mai ramane??????????????????
Ideea cu jucaria din tinichea e luat in considerare, dar mai imi trebuie un cadou de rezerva :)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Interesante idei de cadouri! Dar mai trebuie sa dispui si de ceva banuti ca sa ii iei butoni cu tot felul de pietre... Pana atunci ar trebui sa se multumeasca cu simpla ta prezenta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TweetyGeo spune:

Am intrebat acum cateva zile ce sa-i iau sotului la 5 ani de casatorie.
Nu stiu unde mi s-a mutat subiectul. Nu mai conteaza.
Vroiam sa va spun ca am luat un tort de inghetata, un suc si i-am luat un aparat de ras cu baterie pe care si-l dorea de mult timp. Asa stiu ca se gandeste la mine aproape in fiecare dimineata, cand se barbiereste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tingers spune:

Pe mine florile primite in afara zilelor deosebite,ma emotioneaza foarte tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

deci anul asta noi sarbatorim anul de ...hartie. pe criza asta nici ca se putea mai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

si eu anul asta fac 10 ani si imi place ideea de conserva. ma mai gandesc daca o sa fie plina cu caviar,pate sau peste. pot pune orice intr-o cutie goala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

ha ,ha
eu sunt mai .. toleranta..?:))
cele scumpe ,cadourile,as prefera sa le primesc inainte de casatorie,atunci cand sunt banii lui :D ca dupa, sunt bani comuni si nu vreau sa cheltui o gramada de bani pe un diamannt:)
dupa casatorie ,la ocaziile speciale,e important orice gest si cadou atata timp cat e practic :D


Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).

Mergi la inceput