medici incapabili

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns steluta25 spune:

Kinetoterapia de tip Vojta este recomandata in cazul a numeroase afectiuni de natura neurologica, de la simple intarzieri in dezvoltarea motorie, pana la pareze cerebrale. Si intr-adevar face minuni. Noi ne-am convins. Problema este ca acest tip de terapie nu este cunoscut si recomandat indeajuns in Ro. Multi copilasi ajung la terapie cand este prea tarziu. Am intalnit pana si un medic pediatru care mi-a cerut mie informatii despre metoda, in loc sa fie invers! Deci...revenind la subiect...documentarea individuala este sfanta in Ro, sau cel putin asa a fost in cazul nostru! Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Ce inseamna "aspiratie de lapte"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalianis spune:

x

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalianis spune:

M-am tot gandit si razgandit,nu stiu daca e bine sa lansez public aceste afirmatii,insa simt nevoia sa-mi descarc putin "oful"... cu alte cuvinte...

Ocoliti acesti medici oriunde ii intalniti,feriti-va de ei,fugiti cat mai departe de: Dr POP ELENA si Dr ADAM CRISTINA din Timisoara!

Celei din urma nu-i cunosc competentele in medicina generala, insa in homeopatie este un dezastru.Fara exagerare,mi-a "nenorocit" copilul,pot argumenta cele afirmate,insa nu pot relata acum in cateva cuvinte experientele traite cu acesti medici.

Mergi la inceput