Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Si eu sunt la dr nayel. Sunt in 13 saptamani si o sa nasc cu dansul.

+12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tituca spune:

Buna,

Sunt din CJ si daca poate cineva sa imi spuna ceva despre medicii ginecologi de la MEDICOVER CLUJ. Cred ca sunt insarcinata si as vrea sa apelez la un doctor de la clinica acesta, insa nu stiu mai nimic despre ei. Am fost o data sa imi fac niste analize de sange si mi-a lasat o impresie f buna.
Multumesc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Eu am nascut acum sapte saptamani cu doamna doctor Indiana Pelin la Giulesti. A fost totul super ok, a avut grija de mine si dupa nastere, m-a pansat si controlat timp de o saptamana. Am facut si controlul de 6 saptamani si totul e ok. Eu o recomand cu caldura.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Miruna
Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadahinten spune:

eu tot incerc sa raspund la acest subiect dar nu mi se afisaza ceea ce scriu
probabil nu ma pricep sunt noua in domeniu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadahinten spune:

Salutare mamici!
Eu am nascut prima fetita in 2005 si a doua anul acesta in 2007, cu acelasi medic DR. OLTEAN MARIUS din Sebes jud. Alba. Eu sunt foarte multumita de dansul si am foarte mare incredere in profesionalizmul dansului.
Cu prima sarcina nu am avut mari probleme dar cu a doua am fost permanent sub supraveghere am avut placenta jos inserata.Dupa ce am stat 6 saptamani in spital a trebuit sa stau la pat pana pe la 7 luni iar domnul doctor mi-a dat doar sfaturi bune si m-a incurajat desi eu am inteles ca era posibi sa pierd sarcina.
Cu alte cuvinte eu il recomand si altor femei pe DR. OLTEN
Sanatate fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadahinten spune:

Am doua rectificari de facut la mesajul de ieri:
prima fetita am nascut-o in 2002
iar medicul se numeste OLTEAN


Imi cer scuze pt. greseli dar nu prea scriu la calculator si atunci e normal, nu?

Anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

quote:
Originally posted by Simo27

Daca sunteti din Brasov,viitoarelor mamici si nu numai,vi-l recomand cu caldura pe Dr.Anastasiu Vlad Costin,e un medic minunat,care a reusit dupa 3 ani de incercari esuate sa am din nou un bebe in burtica!mergeti cu incredere la el,e un dr tanar,care este interesat de problemele voastre si raspunde la orice provocare!

Simo,mamica lui David, 20+ cu



ma bucur mult pt tine sa dea DD sa fie sanatos, dar din pacate experienta mea cu Dr. Anastasiu nu e tocmai dintre cele mai fericita, din cauza unui tuseu facut fara grija mi-s provocat o hemoragie si o moapte de spaime de care nu aveam nevoie dupa aproape 10 saptamani de stat in spital!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANKUTZA79 spune:

Sal`tare va rog alte pareri despre dna.dr. Zorela Adriana Sgarbura mai aveti,nu am vazut aici decat o parere despre dumneaei,mi-a recomandat-o cineva care nu avea bebe iar sub supravegherea dumneaei a ramas iar la mine cum nu prea vrea sa vina bebe....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmb spune:

Buna,


Chiar nu imi poate spune nimeni unde o pot gasi pe dr Cezara Bucur?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns verga spune:

mmb Cezara Bucur lucreaza la giulesti sau la cabinet Dacia Medical Center.Sunt pacienta ei

vergy

Mergi la inceput