Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mmb spune:

De dr Cezara Bucur ce ziceti??? unde o pot gasi?
am intels ca e buna pe partea de inseminare, obstretica...nu stiu daca ar fi cea mai potrivita pt mine....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

quote:
Originally posted by dyanira

Buna.Si eu sunt o nou venita.M-ar interesa un ginecolog bun in Timisoara.
Si de asemenea cine imi poate da detalii despre dr. Chiriac Daniela de la spitalul Odobescu si clinica dr. Catu.
Astept raspunsuri.



Buna!

La d-na dr Chiriac m-am programat eu azi...ai aflat ceva?
Eu vreau sa gasesc un medic pentru urmarirea celei de-a 2 sarcini si voi naste prin cezariana, ca si prima data!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!
www.onetruemedia.com/shared?p=3b01868c31a44c86fd1346&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Skiathos

Bebe 2


"It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Nu am aflat mare lucru...
Astept sa vii tu de la consultatie si sa imi spui ce impresie ti-a facut.Eu am fost prin martie la o consultatie la ea si mi-a facut o impresie tare buna.
Tie ti-a recomandat-o cineva?

http://tt.lilypie.com/q9Q0p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns avdoral spune:

buna ziua sunt din tr.severin si as dori sa-mi recomande cineva un ginecolog de incredere si deschis cu pacientele.multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

salutare, stie cineva ceva despre dr dimitrie nanu de la caritas?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

quote:
Originally posted by dyanira

Nu am aflat mare lucru...
Astept sa vii tu de la consultatie si sa imi spui ce impresie ti-a facut.Eu am fost prin martie la o consultatie la ea si mi-a facut o impresie tare buna.
Tie ti-a recomandat-o cineva?

http://tt.lilypie.com/q9Q0p3.png



Salut!

Am fost la consultatie si mi-a placut foarte mult de d-na doctor...mi-a facut si eco si mi-a explicat tot ce trebuie, mi-a dat numarul dansei de telefon si in noiembrie merg la spital sa-mi faca eco pe un ecograf performant.
Mie mi-a recomandat-o o prietena! A nascut acum 2 ani cu dansa si mi-a zis ca a fost super ok...Acelasi lucru mi l-a spus si o mamica din Timisoara aici pe forum.

Ma bucur ca am ajuns pacienta dansei! Chiar mi-a placut de la prima vedere...prima impresie a fost foarte buna!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!
www.onetruemedia.com/shared?p=3b01868c31a44c86fd1346&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Skiathos

Bebe 2


"It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xela_07 spune:

Eu as vrea sa-l recomand din suflet pe Dr Badea Iulian de la Municipal. Mie dansul mi-a urmarit sarcina si pot spune ca este un om minunat si un doctor excelent.

O experienta neplacuta am avut cu Dr Tufan Aurelia (tot Municipal) si nu as mai apela la dansa chiar daca ar fi singurul dr din Buc, dar desigur nu contest calitatile ei profesionale doar ca mie nu mi-a placut cum s-a purtat cu mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremarian spune:

Buna fetelor!
Sunt nou venita pe forum si nu prea am vazut informatii despre dr Ioana Gadiuta din Brasov.
Daca aveti informatii spuneti-mi si mie va rog.
Loredana din Brasov

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns obrejann spune:

Cineva mi l-a recomandat pe Dr. Preda de la Spit Giulesti; nu am gasit nimic aici despre acest medic.. il cunoaste cineva??


Draga mea, eu am nascut in august 2007 un bebelus minunat si de mare ajutor mi-a fost dr. Preda de la Spitalul Giulesti, care in afara de faptul ca este un profesionist mi-a dovedit ca mai exista si oameni in domeniul medical. Este un doctor extraordinar care se preocupa de pacientii sai cu multa atentie. Il poti gasi si la Fundatia "Victor Babes" (www.cdt-babes.ro). Ti-l recomand cu caldura, iar daca te hotarasti si il alegi ca sa-ti supravegheze sarcina nu te jena sa-i adresezi intrebari despre problemele care te preocupa, va avea rabdare sa-ti raspunda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MICKYN spune:

Un adevarat medic -PROFESIONIST SI OM - DR NAYEL SPITALUL CFR 2 .Am nascut al doilea copil cu dansul. Conditile in spital si personalul MINUNATE.

poze Tudor
poze 6 luni Tudor

Mergi la inceput