Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

quote:
Originally posted by danaflor03

Buna fetelor,
poate cineva sa-mi spuna ceva de dr. Dascalu Alina de la Polizu? Eu am mai trecut prin 2 sarcini cu un final nefericit, si acum as vrea sa merg la un doctor foarte bun.



Daca ai mai trecut prin doua sarcini cu final nefericit ar trebui intr-adevar sa mergi la un dr. bun. Dr. Dascalu Alina nu este un astfel de dr. Iti doresc multa sanatate!

Exista in partea stanga a ecranului optiunea "Cautare". O poti folosi pentru a afla date despre diferiti medici - ce s-a postat pe acest site.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

As dori pt fetele din Timisoara si nu numai, sa fie trecut in listutza si medicul meu cu care am nascut....Dorneanu Florin la maternitatea Bega si are si cab particular.E un om deosebit,foarte priceput,vine la nastere la orice ora si asista si pot spune ca in mare parte comoara mea i-o datorez lui.

Va multumesc

Carmina de MARIA CRISTINA 8 martie 2007

Luna 6

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Varsta Criss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

A fost sau este vreuna din voi pacienta dr. Tarek de la Giulesti? Eu am nascut cu el, dar am fost pacienta dr. Puia, care nu era in localitate cand am nascut, si am ajuns pe mana dr. Tarek...mi-a facut o impresie buna, a fost in permanenta alaturi de mine, dar eu nu am avut probleme la nastere si as vrea sa stiu cum se comporta in situatii mai dificile.

Raluca si pui mc Riana(2 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dony74 spune:

A nascut cineva de curand la Filantropia? Urmeaza sa nasc acolo in sept prin cezariana si m-ar interesa care mai sunt tarifele. Multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KARINA13 spune:

BUNA ZIUA , e prima oara cand scriu pe acest forum si am nevoie urgent de ajutorul vostru .Vreau sa-mi recomandati mai multi doctori urologi din Constanta ca sa fiu sigura k in ziua respectiva ma primeste cineva ,daca se poate sa imi lasati adrese si numere de telefon .Eu nu sunt din Constanta ci din Tulcea .VA MULTUMESC MULT SUNT SIGURA K IMI VA SARI CINEVA IN AJUTOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristac spune:

Buna !

Are cineva numerele de telefon ale doctorilor ginecologi Podasca si Badea din Brasov?
Am incercat la numerele 0268/144777 respectiv: 0268/321232, dar numerele sunt nealocate.

Multumesc din suflet celor care ma vor ajuta.

Cristac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns damdam spune:

Recomand cu caldura dr. Mirela Popa, Medlife, Municipal Bucuresti. Un om extraordinar, un medic foarte bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

quote:
Originally posted by cristac

Buna !

Are cineva numerele de telefon ale doctorilor ginecologi Podasca si Badea din Brasov?
Am incercat la numerele 0268/144777 respectiv: 0268/321232, dar numerele sunt nealocate.

Multumesc din suflet celor care ma vor ajuta.

Cristac




sper sa ii poti contacta eu ti-l recomand pe dr. Podasca e un tip fain si un ,medic bun, eu am nascut cu dr. Vulcan un super medic iarca on e chiar ff deosebit, pe podasca l-am cunoscut inmaternitate in lunga mea sedere acolo mai venea sa imi tin ade urat!

cat despre nr de telefon incerca sa il afli pe cel de la maternitate si de acolo sa ceri alte relatii!


POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irysss spune:

Buna ziua,

Imi poate spune cineva de d-l dr. ALBU de la Giulesti? Are si cabinet in Militari la Gorjului, am auzit ca este bun. Imi poate confirma cineva?

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

si eu il recomand pe Daniel Muresan

Codruta & Petra Alexandra

asa crestem noi

Mergi la inceput