Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

quote:
Originally posted by ela03

Nu stiu daca am postat unde trebuia, sunt foarte interesata de clinica din Szeged. A fost cineva acolo?



Incearca aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=103597


Toate lucrurile se intampla cu un scop | Alé |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaS spune:

Ti-o recomand cu caldura pe DR. ELENA VOICULESCU. Un medic foarte bun.
CRISA

Cind nu ai ceea ce-ti place trebuie sa-ti placa ceea ce ai!!!
http://tt.lilypie.com/7nGZm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucutza77 spune:

quote:
Originally posted by rdumitras

Buna fetele, tocmai m-am mutat in Bucuresti si doresc o recomandare. imi doresc sa fac un bb, insa vreau sa am o sarcina urmarita, de aceea apelez la voi.
As mai avea o dorinta, un medic cu cabinet particular, caci imi este greu sa umblu prn spitale, plus ca ma infior numai cand ma gandesc la ele.
Multumesc, Roxana

In ce zona sa fie cabinetul? Daca stai prin Dristor/ vitan ti-o recomand pe dna Cristina Vasiliu (am scris un pic mai sus). daca vrei detalii despre ea (orar cabinet, preturi consultatii etc) ti le pot da pe pm.

Fiecare zi are doza ei de amaraciune. Nu iti amari si mai tare ziua de azi, gandindu-te si la amaraciunea zilei de maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

fetelor de dr cotiga de la filantropia stie cineva ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianapas spune:

Intrebare, care poate nu se potriveste aici, dar mie imi este foarte necesara si importanta:
In doua saptamani trebuie sa ma duc la cezariana. Stie cineva care mai sunt onorariile anestezistului si obstetricianului in Bucuresti?

Diana, mama Ilincai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spideritza spune:

Am nascut in martie 2005 la CFR2 , cu D-nul Dr. Cristian Gherasie, m-au luat in evidenta cu o sarcina avansata. Si el si sotia dansului sunt niste oameni extraordinari. Nu mi-au cerut nici un ban si am o super cezariana foarte estetica, mi-a ramas decat o liniutza alba fffffffffff subtire. Mereu am fost sub supravegherea dansilor, asistentele 99% dragute!
M-am refacut foarte repede dupa cezariana.
Cand o sa am alt bebe vreau neaparat cu dansul sa nasc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara_d spune:

Buna tutror sunt o membra noua. Poate poate cineva sa imi spuna si mie mai multe despre dl. dr. Berbecar de la militar,merg la dansul pentru probleme de infertlitate,si vreau sa stiu daca cineva a fost la dansul tot pentru asemenea probleme si daca a reusit sa ramana insarcinata .Astept raspunsurile voastre .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Buna.Si eu sunt o nou venita.M-ar interesa un ginecolog bun in Timisoara.
Si de asemenea cine imi poate da detalii despre dr. Chiriac Daniela de la spitalul Odobescu si clinica dr. Catu.
Astept raspunsuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma2006 spune:

Foarte interesant si util subiectul. Subscriu si eu pentru d-na doctor Grama Marilena de la Cantacuzino. Lucreaza si la cabinet particular. Eu am fost la consultatii la dumneaei la Bio Terra Med, cabinet despre care stiam ca urmeaza sa-si schimbe punctul de lucru.
Aveau sediul vizavi de ASE din Calea Grivitei. E super tipa, iti explica frumos si este f atenta cu pacientii, in timpul alocat pt. ca mi s-a parut destul de aglomerata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaflor03 spune:

Buna fetelor,
poate cineva sa-mi spuna ceva de dr. Dascalu Alina de la Polizu? Eu am mai trecut prin 2 sarcini cu un final nefericit, si acum as vrea sa merg la un doctor foarte bun.

Mergi la inceput