Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufi79 spune:

dr podasca din brasov este intr-adevar un medic cu reputatie, nu am ajuns la el insa am prietene care au fost si care au fost usor dezamagite de atitudinea lui (se pare ca-l intereseaza foarte tare banii)

eu am fost foarte multumita de dr. solinaris loreta, care pe langa faptul ca este foarte draguta si priceputa are si foarte multa rabdare in a-ti explica totul........deci o recomand desi "este cam scumpa"

.....viata este acolo unde te regasesti........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira1980 spune:

eu am fost foarte multumita de d.na dr Indiana Pelin. S-a purtat foarte frumos de fiecare data si este destul de rabdatoare. Plus ca pentru mine e perfect, cabinetul ei se afla in Drumul Taberei, foarte aproape de casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ucam spune:

Buna fetelor;sunt o viitoare mamica si as vrea sa pun si eu o intrebare pacientelor dr. ion ionut: am 3 luni si in aprilie am fost la dl dr la control si mi-a dat o serie de analize pe care le-am facut dar dansul mi-a spus ca o sa ne vedem in august; mie personal mi se pare o perioada destul de lunga din aprilie pana in august si si as vrea sa-mi spuneti (dk stiti) dk asa procedeaza dansul la inceputul sarcinii sau nu.multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana2010 spune:

Daca ti-a spus sa mergi in august ,eu zic sa cauti alt ginecolog.Ti-a zis ceva de dublu si triplutest,fa-le pana nu e prea tarziu.
Se face gratis la gravide analiza pt CMV(citomegalovirus),care e f importanta pt ca poate da malformatii urate la fat si retard mental.
O sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana2010 spune:

Pt viitoare mamici din Cluj,:fugiti de conf.Mihu de la Stanca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angie_one spune:

dupa parerea mea, pentru Bucuresti, in aceasta Specialitate Dr. Stelian Pana este de departe cel mai bun profesionist.
poate descurca multe probleme si acorda multa atentie actului medical. il puteti gasi la spitalul Filantropia, un spital care arata "occidental" , renovat si foarte curat, cu multa disciplina. sau puteti incerca, desi....nu sunt foarte sigura ca acesta este adresa demail, dar am gasit-o pe un site,
stelian_pana@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

As vre sa stiu daca domnul dr Ion Ionut consulta si la vre-un cabinet particular sau un nr de telefon unde l-as putea gasi.Multumesc mult

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anii60 spune:

Pe mine personal aceasta doctora ma dezamagit TOTAL.Cred ca no o intereseaza decat banii,restul nu conteaza, mie mi s-a spus ca am un polip in uter (nici nu aveam)m-ia facut chiuretaj biopsic(iar nu stiam am aflat dupa),apoi dupa inca o eco.tranzvaginala sa aflu ca nu aveam nimic(nici dupa prima eco.nu se vedea nici un polip(am consultat alt medic).Parerea mea FERITI-VA de aceasta mincinoasa,sunt patita si inca rau de tot,ma tot intreb de ce m-ia facut acea biopsie daca eu nu aveam polipul? nici la papanicolau nu iesea ceva suspect.FERITI-VA DE ACEST MEDIC DINCAREF LUIZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

buna ma bucur ca v-am gasit dar spuneti-mi in botosani care ginecologi sunt buni(profesionisti)?asta daca cunoaste cineva
eu am doua nasteri cu acelasi medic dar in ultimul timp am auzit fel si fel de vorbe si de la mai multi pacienti de aceea nu vreau sa risc
daca cunoaste cineva un medic cu adevarat bun va rog sa-mi spuneti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anii60 spune:

Sunt noua pe forum,si pot spune ca nici eu nu o recomand pe acest medic dincaref luiza,pe mine personal ma pacalit,daca pot spune asa,m-ia spus ca am un polip in uter,si nu aveam,m-ia facut chiuretaj biopsic,si nu cred ca aveam nevoie di moment ce nu exista un polip,si asta doar pt.bani.Va spun acest lucrurisa nu patiti ca mine,consultati si alti medici pana sa va "dati" pe mana ei.Nu mergeti pe incredere cum am facut eu,cu toate ca la un medic,mergi sa te faca bine nu sa te insele,dar in ziua de azi,nu mai poti avea incredere nici in madici.Pacat!!!!!!!!!!!Sanatate multa

Mergi la inceput