Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crista_up spune:

Buna fetelor..ash avea si eu o intrebare legata de Dr Furdean, din Timisoara. Sun o aspiranta si fiindca are clinica in apropiere de casa mea, am zis sa merg la el. Pana acum nu am fost decat o data la consultatie, i-am spus de hotararea noatra,a zis ca e ok, am facut primele analize,dupa care mia dat rezultatul si tratamentul, urmand sa ne vedem peste o saptamana. A mai fost careva la el? Il recomandati pozitiv, sau negativ. va puup

what goes around comes around

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gwendoline spune:

Buna tuturor,
Sunt insarcinata de 25 saptamani si merg la doctor BRATILA ELVIRA la Euroclinic,deocamdata sunt multumita cu toate ca mi sa parut un piccam rece la inceput. asi dori mai multe pareri despre dansa,daca a nascut cinava cu ea?

va multumesc!

Gwendoline poze noi
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Dariana/Bureau/IMGP3783.AVI
Mamica de Gwendoline(16.06.2005) si insarcinata 22 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iza79 spune:

Vreau si eu sa-i multumesc unui super doctor si super OM, dr Pechi Laurentiu de la Polizu.

Am ajuns la dansul dupa 5, 6 alti dr care mai de care "mai profesori" si renumiti care dadeau din umeri in fata problemelor pe care le-am avut de la inceputul sarcinii si spuneau sa mai asteptam putin, sa vedem.

In ziua cand am ajuns la dansul era pur si simplu terorizata dupa o noapte la urgenta(hemoragie)in spitalul din Tgv, unde fusesem privita cu mare indiferenta si tratata ca ultimul gunoi de dr de garda pt ca nu aveam dr din spital si imi spusese calma ca probabil sangerarea mea contine si lichid amniotic. si ca ei nu sunt gara sa vin daca n-am dr acolo

Am ajuns mai mult stafie la Buc, dupa 2 h dormite(fara haine luate din spitalul tgv pt ca se suparase ca plec si n-a vrut sa-mi semneze fisa de ext) si am dat de dl doctor care s-a purtat asa frumos ca mi-a mai venit inima la loc. S-au mirat cu totii de tratamentul (medicamentele) aplicat in tgv, mi-a facut control si echo si a vazut o zona de decolare a placentei si o posibila infectie.

M-a internat si vizitat zilnic si atat de frumos imi vorbea ca jumate din vindecarea mea cred ca au insemnat medicamentele si jumatate purtarea dansului, daca nu mai mult...
L-am sunat de atunci la orice ora si a fost f amabil, de acum ma simt altfel, simt ca orice se intampla in sfarsit am pe cineva alaturi si pot sa duc totul cu bine la final...
Va multumesc Domnule Doctor!

24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cotorceanuC spune:

Imi poate spune cineva cine a nascut cu Doctorul Horhoianu Valerica de la spitalul Universita Bucuresti si ce parere are despre dansul.Sunt interesata ca atunci cand va veni bebe pe lume in 2-3ani sa nasc cu dansu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris26 spune:

ceau mamici,

sunt din timisoara,si as dori ceva pareri despre d na dr taurescu eugenia.a nascut careva dintre voi cu ea ? cum e ?

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vavaly2007 spune:

La Braila este si domnul doctor Tovarnac Florin care este un medic tanar si foarte bun. Vi-l recomand cu caldura. Eu am nascut cu dansul toamna asta prin cezariana si am fost foarte multumita de atentia cu care m-a tratat desi eram o pacienta oarecare. Multa sanatate la mamici si bebei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floryry spune:

Buna fetelor ! Imi puteti recomanda si mie va rog un medic ginecolog din Cluj ? Prefer doctorita Am niste probleme mai delicate si am nevoie de un medic f bun, profesionist, calm, care sa nu vrea sa ma scoata cat mai repede din cabinet si care sa ma lamureasca in tot. Va multumesc anticipat si astept raspunsul vostru !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

a fost cineva la dna dr ifrim mona de la spitalul cuza voda din iasi??
vreau si eu pareri daca cineva a fost sau macar din auzite.

poze, Just Me
ambitioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariagold spune:

despre LUCA MARIANA, Timisoara stie cineva??e ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Buna,

Scriu si eu prima data aici. As vrea sa recomand dr cu care am nascut eu, se numeste Mirela Moarcas, este la Spit. Municipal si este un dr de nota 10.
M-am dus de la 5 saptamani de sarcina si s-a ocupat foarte bine de mine si de sarcina mea. Este super .
Am nascut natural cu dansa, am anuntat-o prin telefon si a venit imediat la spital.
O voi pastra in continuare si o sa vreau sa nasc si al doilea copil cu dansa.
Are cateva ore si la clinicile particulare Euromed si Mediclass.


Poze
Evolutie David
Bebe David Adrian 16.06.2008

Mergi la inceput