Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns minoki spune:

Buna ziua!
Pot sa recomand pe dr.Aursulei Dragos din Iasi ,spital Cuza Voda.
Este medicul meu de 5 ani si am avut numai rezultate bune cu domnia sa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

Desi nu sunt din Timisoara, am nascut acolo si il recoman celor interesate pe dr. CRAINA MARIUS(Spitalul Bega) caruia cred ca i se potriveste zicala SA FI OM II LUCRU MARE - Un dr. deosebit, comunicativ, care intradevar isi practica meseria asa cum trebuie.

As dori daca se poate sa fie si el trecut pe lista.



Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS si RARES

www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Eu o recomand pe doctorita Luminita Enache de la Sitalul de Urgenta Floreasca, este acolo diminetile intre 8 si 12 si face garzi si la Euroclinic. Este o placere sa stai de vorba cu ea si sa-ti urmareasca sarcina, este o adevarata profesionista atat la consultatii cat si la ecografii

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED C-O SO IA CINEVA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

quote:
Originally posted by MirelaIulia

buna,
am si eu nevoie sa imi recomandati un medic ginecolog in bucuresti unde sa se poata face si o eco 3d.Sora mea este insarcinata in 3 luni,si in loc sa ia in greutate a ajuns de la 49 de kg initiale la 45 si este tot in scadere.
mersi


Eu zic sa mearga urgent la un consult...la orice clinica mare de gineco sau gen Medlife...gasesti un medic bun sa o consulte.

Trebuie sa vada neaparat de ce scade in greutate...

Sanatate multa si o sarcina usoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenf spune:

CINE POATE SA-MI RECOMANDE UN MEDIC SAU O CLINICA SPECIALIXATA IN PROBLEME DE ENDOMETRU.IN BUCURESTI .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki1970 spune:

Daca intereseaza pe cineva un medic super bun in Bucurestii Noi sau la Spitalul Militar este d-na doctor Mariana Serban. Foarte draguta si un medic foarte bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miky-ea spune:

Buna!As dori sa stiu daca stiti ceva d-na doctor Prosii..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miky_Ria spune:

Buna, as dori sa il recomand pe dr. Popa Zoran de la maternitatea Bega din Timisoara. Eu am nascut cu el in 2006 prin cezariana, mi-a supravegheat toata sarcina... este un om extraordinar! si mie mi-a fost recomandat de cunostinte. cand am mers la el era medic rezident ultimul an (cred). Il recomand cu toata increderea si din toata inima.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitumac spune:

m fost si eu la dna doctor, si stiu ca se poate naste doar la euroclinic cu ea.


http://new.photos.yahoo.com/mitumac/albums/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitumac spune:

quote:
Originally posted by IonescuOana

Eu o recomand pe doctorita Luminita Enache de la Sitalul de Urgenta Floreasca, este acolo diminetile intre 8 si 12 si face garzi si la Euroclinic. Este o placere sa stai de vorba cu ea si sa-ti urmareasca sarcina, este o adevarata profesionista atat la consultatii cat si la ecografii

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED C-O SO IA CINEVA!


Nu stiu de ce nu a aparut mesajul initial.
Deci....se poate naste cu dr Enache in afara spitalului Euroclinic???


http://new.photos.yahoo.com/mitumac/albums/

Mergi la inceput