Liste de medici ginecologi/obstetricieni (7)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alison spune:

quote:
Originally posted by doxinu

io pot sa va recomand cu multa caldura pe ginecologul cu care am nascut io.Il cheama NICOLAE POIANA si este profesor dr conferentiar!Super!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan


off topic:
pai nu se poate:ori conf. ,ori prof.!sunt 2 trepte ierarhice diferite.cu specificatia ca cea de conf.o precede pe cea de prof.

alison,mami de simonhttp://b3.lilypie.com/ouVHp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris25ss spune:

eu am nascut (cezariana) cu dr Parvu (sp.Elias), il recomand! Un om de nota 20!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybebe spune:

buna seara,
burtika..daca mai esti pe site as vrea mai multe informatii despre nasterea ta cu dr Cirstoiu.

mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuta spune:

eu am nascut 2 copii, amandoi prin cezariana, cu dr. Sorin Puia de la Giulesti.
il recomand cu cea mai mare caldura......eu una daca am facut al 2 lea copil a fost si datorita lui.
se poarta foarte frumos cu pacientele lui si niciodata nu a asteptat bani de la mine, daca am i-am dat eu ok daca nu, nu cere.

banuiesc ca au mai scris si alte mamici despre el si cred ca majoritatea au numai cuvinte de lauda la adresa lui.

aaa, un lucru care e un pic deranjant la el este, ca fiind foarte ocupat, trebuie sa astepti mult cand te duci la el.....in rest, super super doctor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mi_ka spune:

Buna fetelor.Imi poate spune cineva ceva despre domnul doctor Francois Desiree??Astept cu interes parerile voastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martisor spune:

Dragi gravidutze, eu vi-l recomand cu caldura pe dr. Bogdan Ciontea cu care i-am nascut pe cei doi baietei ai mei, Tudorin 2001 si Raduin 2004. Este un super medic, care comunica f. bine cu pacienta si care are si f. mult bun-simt si, nu in ultimul rand, un bun profesionist.
Asa ca va doresc sa nasteti usor, copii sanatosi si frumosi,

cu drag mama de 2 nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martisor spune:

Imi cer scuze, am uitat sa spun ca dl dr.Ciontea este la Sp. Municipal din Bucuresti

mama de 2 nazdravani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

pentru sibience, il recomand cu caldura e dr.Chicea Radu.
poate fii gasit atat la municipal cat si la Polisano.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaIulia spune:

buna,
am si eu nevoie sa imi recomandati un medic ginecolog in bucuresti unde sa se poata face si o eco 3d.Sora mea este insarcinata in 3 luni,si in loc sa ia in greutate a ajuns de la 49 de kg initiale la 45 si este tot in scadere.
mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Buna fetelor
Il recomand cu caldura pe dr Bican Florin de la Municipal ,eu am nascut cu el si a fost totul ffff bine.Este un medic si un om de milioane

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

Mergi la inceput