FIV in Ungaria 15

FIV in Ungaria 15 | Autor: andicu

Link direct la acest mesaj




***Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Aminteste-ti atunci ca esti puternic, ca sunt lucruri pe care nimeni nu le poate face mai bine decat tine. Priveste viata cu ochi de invingator !





Informatii utile :

www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank">Site-ul clinicii Kaali Szeged
Harta clinica Szeged
Lista analize Szeged
Lista noua preturi Szeged
Pensiune Szeged
Site clinica Debrecen
Adresa email clinica Debrecen:kaalideb@jaguar.unideb.hu
Adresa email clinica Budapesta:kaali@axelero.hu
Detalii clinica Budapesta
Lista preturi Budapesta
1 eur = 260 fts (ianuarie 2007)
1ft = 137 rol
Ce sa faci dupa ET
www.fertilitylifelines.com/serono/products/gonalf/pen/instructions.jsp" target="_blank">Instructiuni de folosire pt GonalF si Ovidrelle
www.transylvania.info/Dictionary/dictionary.php?lang=3" target="_blank">Dictionar maghiar-roman
Reusite la Szeged in 2006


Odiseea Szeged www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40885" target="_blank">Cap.1, Cap.2, Cap.3, Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9 Cap.10Cap.11 Cap.12,Cap.13,Cap.14

Kaali-Budapesta Cap.1
FIV in Ungaria Cap.1, Cap.2, Cap.3,Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9



"Cele care ne sunt exemplu, cele care ne sustin, pe care vrem toate sa le urmam si carora le multumim ca sunt alaturi de noi
MAMICI
Rh cea ai care a deschis acest drum spre Szeged! speram sa fi o mamica fericita
AdelaCaiusDarius
InternetDaria
LeliutaMaria
Mi-kaAlexia
Auburn

GRAVIDUTE
AndicuFIV octombrie 2006
Tanyuta FIV decembrie 2006
Daniela76 FIV ianuarie 2007
pussi FIV martie 2007 cu ajutorul lui DD
Adela natural aprilie 2007 + Caius si Darius (FIV Szeged)

Si pentru ASPIRANTE sa dea Dumnezeu sa ne vedem cat mai repede pe lista!!!

Capitol nou de la pt viitoare !

Special pt. ioana 76,cornelia, gabitu si cine mai e in focuri!Am tras bine piciorul asa ca peste aproximativ 2-3 saptamani sa dea DD sa fiti mai multe !! Sa va ajute Dumnezeu!!






Andicu 29+Filip Cristian
Poze noi cu burtica

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Sa va Dea Dumnezeu bebeii doriti si sa va poarte noroc si acest capitol!

Zozela, multumim de vesti! transmite-i Lianei ca suntem alaturi de ea si ne rugam sa vina repede acasa !
Ioana, stai linistita ca ai nimerit-o! Cenusareasa ti-a explicat f bine! e normal sa ai emotii la prima injectie, dar apoi o sa te obisnuiesti si o sa te relaxezi! sa fie cu noroc si tin pumnii pe mai departe!



Andicu 29+Filip Cristian
Poze noi cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Mersi Andicu de capitol nou, sa dea DD sa fie si acest capitol cu mult bebici
Liana, ma gindesc la tien si al bebici tau sa fie totul in regula fara probleme.
Pussi, na vezi cum ti-a crescut pofta duap vitamine?! Asa si trebe, las' ca va fi bine.
Cenusareasa, Ioana, Gabitu, va tin pumnii strinsi, sa fie cu succes
Va pup pe toate si va doresc un weekend luuuuuuung si superb

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Andicu multumim pentru noul capitol si sa speram ca va fi cu noroc pentru noi toate care am inceput FIV-ul si pentru cele care asteapta rezultatul, sa trecem toate pe lista -cred ca am pus nr.corect de burtici in devenire
Cenusareasa acum cred ca am priceput in sfarsit si maine voi sti cum sa setez doza. Oricum, injectia mi-o face sotul meu, ca eu nu pot singura, poate daca n-ar avea cine mi-as lua inima-n dinti, dar asa ma las pe mana lui!

Pupici!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Chivutamonica, tu ce mai faci? Cum stai cu pregatirea?

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Buna..
Vin de la Liana de la spital..cu vesti proaste din pacate..
Ea nu dorea sa spunem nimic inca..dar eu am zis ca-i mai bine sa stiti(sper sa nu ma certe prea tare)..Nu vrea sa va sperie experienta ei..Vrea sa fiti increzatoare-pt.ca ea nu si-a pierdut sperantele..Nu doreste sa umplem pagini intregi cu pareri de rau si cu incurajari..Ea stie-oricum-ca suntem alaturi de ea si ca ne rugam pentru ca ingerasii ei(o fetitza si un baietel)sa fie in paza Domnului..
si ganduri bune pt.Nusy..sa nu te lasi..Continua!!
Edit:Va rog din suflet..haideti sa incercam sa-i respectam dorinta..si sa evitam sa-i adresam mesaje de compasiune si incurajare..Isi doreste f.tare sa fie asa..



Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaa28 spune:

Nu pot sa CRED. Sunt o cititoare si din cand in cand mai si sciu dar acum cand am citit asa ceva am incremenit. E adevarat ca nu se poate exprima in cuvinte durerea.DD sa te ajunte in continuare LIANA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Zozela, asa este , Liana este tare, ea e cea care ne incurajeaza mereu.Stie ca suntem alaturi de ea.Eu..doar atat am vrut sa spun si spune-i ,te rog, ca ii multumesc din suflet pentru gandurile ei.

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

am intrat sa urez succes celor aflate in tratament si asteptari... numai bine tuturor


****zouzounaki de viitor zouzounaki mic si scump****
"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca
www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=63737059" target="_blank">my page

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

pussi, nu-i nimic, ne intalnim noi alta data cand vin la Timisoara.
Pupici multi la titilici

crinuta 71

_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

sunt langa voi si va ridic moralul la toate!! sper ca pot!! vreau asta!!! ne-am intors, suntem bine toti 3, ne bat inimioarele de numa, Titi1 are 7.7 mm si Titi2 are 8 mm! Va pun poze maine!!!si va pove mai multe !!! Va pup pe toate!! Capul sus!!





PUSSI 6 +

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput