TOP AGENTII TURISM

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

o bila alba pentru apple tour din constanta
sunt prompti,parteneri tez tour,au aceleasi tarife...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

A folosit cineva Cocktail Holidays? Noua ne-a recomandat-o o cunostiinta care a tot mers in concedii cu ei si au fost multumiti. Desi am cam tras eu de ei, par ok. Insa nu stiu in ce masura sa ma bazez pe recomandarile lor.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maxi032 spune:

quote:
Originally posted by irina_ina2000

Buna seara!

noi am vrea sa luam bilete prin Tytan Travel din Bucuresti deoarece ei sunt singurii care ne-au facut confirmare pentru bilete in Sunny Beach.
Multumesc anticipat pentru orice referinta!



Pana la urma ai fost prin Tytan travel?
Daca da, cum a fost.
Am vazut ca au oferte f bune insa nu stiu nimic despre ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

De Oltextur stie cineva ceva? Ati avut experiente cu ei?

Am gasit in oferta lor de Creta un hotel pe care nu l-am mai vazut la nici o alta agentie si m-ar tenta.

God, if I can't have what I want, let me want what I have.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laural spune:

Vreau sa plec in Turcia in acest an. Am gasit oferte bune la Agentia Mr Peter Company.Cunoaste cineva detalii despre aceasta agentie ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Am cativa colegi la servici care au mers in concediu in Turcia prin Mr. Peter si a fost ok.

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)
MINUNEA MEA


www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

despre PREMIER TOUR stie cineva ceva??? noi vrem sa plecam la bulgari cu ei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns margabadea spune:

Eu va sfatuiesc calduros sa nu alegeti agentiile de turism dupa preturile pe care le practica, ci dupa reputatia pe care o au pe piata sau printre cunoscuti.
Nu va zgarciti la bani! Riscati sa va transformati concediul intr-un cosmar.; sa va treziti intr-o cocioaba de hotel intr-o tara straina sua mai rau.
Este adevarat ca agentiile mari au teoretic preturi mai rezonabile si asta datorita contractelor bune pe care le au cu partenerii externi, din tarile pe care le promoveaza.
Dar nu economisiti bani pentru concediu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aur_46 spune:

Vreau sa merg in Corfu doar eu cu copii, e prima iesire din tara.Unde sa merg si cu ce agentie? E OK Romantic Travel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fania spune:

quote:
Originally posted by laural

Vreau sa plec in Turcia in acest an. Am gasit oferte bune la Agentia Mr Peter Company.Cunoaste cineva detalii despre aceasta agentie ?


Noi am fost doar cu Peter in Turcia si a fost intotdeauna ok. Anul acesta cand revenim la Turcia dupa 2 ani de pauza cel mai probabil tot pe ei ii vom alege. Agentul care te preia de la aeroport de regula tine legatura cu tine tot sejurul daca doresti acest lucru si-ti ofera si alte servicii (excursii, rafting safari).
Deci cu toata increderea, sunt seriosi iar acum 4 ani am inatlnit toata echipa de la agentie la hotelul pe care ni-l recomandasera chiar ei.

[poze]

Mergi la inceput