TOP AGENTII TURISM

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sia21 spune:

A colaborat cineva cu agentia Premium travel din Cluj? Cum sunt? Ce alte agentii serioase mai sunt in Cluj? Ma intereseaza pt un sejur in Turcia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta03 spune:

Buna! Am si eu o intrebare si va rog daca imi puteti raspunde ...Intentionez sa plec cu agentia AATRAVEL in Egipt. Imi poate spune cineva daca sunt seriosi? Mentionez ca eu nu sunt din Bucuresti iar ei au agentie acolo iar banii si actele se trimit prin internet si banca..Astept raspunsuri.Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_Rts spune:

Nicoleta, nu sunt prea seriosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crudiutalida spune:

despre agentia BEST TOUR STIE CINEVA CEVA?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

dar despre travelmax stie cineva ceva? am gasit preturi destul de mici la ei dar nu stiu nimic despre seriozitatea lor

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andieelen spune:

Noi mergem in Bulgaria de 2 ani. Paana acum am mers cu infinity travel. Au preturi foarte mici pentru Bulgaria si sunt foarte seriosi. Au si site: infinitytravel.ro
Anul asta am stat mai prost cu banii lichizi in luna ianuarie cand luam de obicei sejurul ca sa beneficiem de oferta asa ca mergem cu Perfect Tour de la care am luat un sejur pe care il platim in 12 rate fixe fara dobanda (cu card de credit de la Raiffeisen).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana90 spune:

Eu de cand calatoresc incer sa-mi planific singura traseu (folosesc google maps, daca mergem cu masina), cazari (booking sau www.hotelscombined.com/ro/?a_aid=61467" target="_blank">Hotelscombined

Bine la mine e si placere dar mai si economisesc niste banuti :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Atentie, daca v-ati luat sejur in Turcia in iunie, prin intermediul agentiei ALIBABA TOURS, s-au anulat cursele charter din luna iunie, nu stiu daca toate cursele sau numai o parte dintre ele.
Pe anumite site-uri apare informatia ca agentia de turism este in procedura de insolventa !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sellenna_us spune:

Despre Travel Planner stiti ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela68 spune:

Ajutati un om sceptic, care pt prima data in viata vrea sa-si ia o vacanta de la o agentie de turim
2 agentii imi dau Stop Sales,pe o anumita perioada la un anumit hotel;
o a treia agentie (Travel Planner)imi da Ok si confirma ca au liber
Cum pot sa ma asigur ca e in regula cu rezervarea mea?

Mergi la inceput