TOP AGENTII TURISM

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dracusorul spune:

Eu va recomand voyager tourism. Am fost cu ei in multe tari si de fiecare data a fost ok. Alt sfat: uitati-va pe tripadvisor.com pentru hotel ca sa vedeti parerea altora depre el. Iar despre ghizi: am fost in Corfu, acelasi ghid reprezinta mai multe agentii, agentiile oricum isi impart locurile in charter.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Eu va recomand agentia Mareea cu care am fost anul trecut in Grecia si am fost multumiti. Am gasit acolo exact ceea ce ne-au spus cei de la agentie.

Acum avem o oferta tentanta de la agentia Turist Club. A fost cineva in vacanta cu ei?

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

N-a fost nimeni cu Turist Club in vacanta ?

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Hai ca m-ati lamurit cu Turist Club ...
Dar cu Cristana Tour a fost cineva?

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

stiti vre-o una care poate au plecari si din emirate sau facilita plecarea de aici? Sau chiar una din emirate?

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Ne-am intors din concediu, am fost cu Cocktail Holidays (Prompt Service). Desi in prima faza m-am cam tinut dupa ei pana sa iau biletele, acolo nu am avut ce sa reprosez. Ne-au preluat pentru transfer, au avut o persoana de contact care vorbea romana, am sunat pentru orice. Totul a fost ok.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rov spune:

Christian Tour- mare dezamagire...
Nu au respectat diagramele pe autocar...cu doua zine inainte, la mari insistente, am aflat locurile, iar la autocar a aparut alta diagrama...
Autocarul a avut scaune scurte si tari, extrem de obositoare.....
Mi-au comunicat restaurantul unde trebuia sa luam cina, iar in statiune ni s-a comunicat alt restaurant, exact in partea opusa a statiunii, fata de hotel....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arina80 spune:

Salut

Anul acesta am mers cu Jeka Tour in Turcia la Kusadasi. Ne-au facut rezervarile la un hotel verificat si recomandat de agentie si a fost ok. Noi doar am plecat in grup cu masinile(vreo 3 familii). De mare ajutor la sfaturi a fost website-ul www.supereva.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Ce imi puteti spune de FUNTRAVEL? Este serioasa agentia, isi respecta ofertele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisor spune:

Eu am fost cu KRON-TOUR in Bulgaria, nota 10. Lucreaza cu marii operatori germani, noi am fost cu TUI. Tot ce ni s-a spus de la agentie s-a adeverit la fata locului, am avut o vacanta frumoasa, in parte si datorita lor, ca ne-au gasit oferta la cerintele noastre. Parca am fi lucrat direct cu nemtii asa am avut senzatia dupa modul cum am fost tratati. Super!

Eli cu Bianca (13.06.2005) Andreas (17.08.1998)

www.dropshots.com/elisibia2" target="_blank"> foto 1, , foto 2 ,
"Daca un copil traieste in LAUDE, invata sa APRECIEZE.
Daca un copil traieste in SIGURANTA, invata sa aiba INCREDERE.
Daca un copil traieste in ACCEPTARE si PRIETENIE, INVATA SA IUBEASCA LUMEA"

Mergi la inceput