Dr. Varlas Valentin, Sp. Filantropia

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenya83 spune:

In primul rand ..mult respect pt D-l Dr Varlas!!! da dovada de mult profesionalism si te face sa ai incredere in el siin tine. Cand am ajuns la dansul nu as fi crezut ca o sa scap de problemele cu care ma confruntam de cativa ani.Este un om deosebit si are nota +10 de la mine!!! Pot sa nasc de 5 ori ca tot la dansul apelez.Un medic mai devotat si mai intelegator dansul nu am intalnit.Are foarte multa rabdare si comunica foarte bine cu pacientele!! BRAVO!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smema spune:

Poate s-a schimbat dl dr Varlas dar sincera sa fiu nu cred. Poate s-a trezit si el dupa cazul acela de anul trecut. E drept ca suntem oameni si suntem supusi greselii, dar cand greseste un doctor urmarile sunt tragice.
"Nu pot s#259; accept c#259; motivul pentru care fiica mea nu are o mān#259; este acela c#259; medicul care a urm#259;rit sarcina nu are chef s#259; stea o jum#259;tate de or#259; s#259; se uite la o ecografie, de#351;i am fost la cabinetul lui particular #351;i l-am pl#259;tit s#259;-#351;i fac#259; meseria" http://www.realitatea.net/o-fetita-s-a-nascut-fara-o-mana-dupa-ce-medicii-au-dat-asigurari-ca-nu-sunt-probleme_441046.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.adnana spune:

buna seara fetelor, eu sunt noua pe forum dar caut inf depre dr Varlas. Eu sunt pacienta lui dupa ce am schimbat deja alti 3 medici. Astept sa nasc la sf lunii februarie...........stiti care sunt scorurile ptr cezariana? Cat despre profesionalitatea lui , ce sa zic........cu mine a fost amabil, am fost la el si in garda si la particular si la spital............intr-adevar era obosit cateodata dar nu indiferent.........tuturor ni se intampla. Sper sa decurga totul bine. Daca a nascut cineva de curand cu dlui poate imi dati ceva sfaturi. Multumesc si sanatate tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

am o amica pacienta a lui, naste in toamna; ea e f multumita de el mai ales ca nu palteste seprat si ecografia si consultatia; insa inca nu stie ce preturi sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

Buna fetelor,


revin pe subiectul deschis in 2007, atunci insarcinata cu fetita naostra Maria, acum o printesa de 4,11 luni:-)

Am vazut diverse pareri despre dr. Varlas, eu am nascut natural fetita cu el...a venit noapte ala ora 11.30 la spital..a fost OK.


Am plecat in concediu 3..si ne-am intors...4:-) asa pare dupa primul test si anumite "semne"..fara dubiu am o sarcina de 5s...dupa calcule.

Pentru a-mi reimprospata memoria cu ce, cand, cum ..am de facut...am luat DC-ul la rasfoit...cautand noi info despre dr. Varlas, voi merge tot la el, mie mi-a dat incredere ceea ce e f foarte important pentru mine. vreau sa nasc tot al Filantropia, sper sa fie bine...Doamne ajuta..

daca mai aveti noutati despre spital, dr..



Mergi la inceput