FIV 116

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Andicu: Multumim mult ca te gandesti si la noi!

Eu deocamdata " functionez" bine.Adica, azi, z29 s-a transformat in z1.Deci am avut ciclu de 28 zile.Ma bucur ca nu mi-a intarziat si ca ma incadrez in program , cu inhibarea. Joi , cand voi merge la eco, voi fi z 6. Imi faceam probleme ca o sa-mi intarzie si o sa ma prinda eco la menstruatie. Stiu ca nu e mare lucru..dar pentru mine era o problema ( ca la mine curge mult si ma gandeam ca murdaresc pe acolo, pana ajung pe masa...)Dar asa,s-a rezolvat problema.Ufff, ce bine!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adina1967 spune:

Buna fetelor! Nu am mai scris demult caci nu aveam prea multe de spus insa va citesc in fiecare zi. Puteti sa ma treceti si pe mine pe lista mai-iunie caci la inceputul lui mai incep a 2-a incercare la acelasi centru care e si Zouzounaki in Atena. Voi urma protocolul scurt incepind din prima zi de CM care sper sa fie in jur de 7-8 mai. Tratamentul il incep cu inj. de Arvekap iar din ziua 3a cu puregon si merional, ambele injectii in burta. Tuturor fetelor in focuri va urez din suflet sa reusiti si sa aveti parte numai de bucurii!!! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Buna fetelor dragi,
Am intrat sa va salut pe fuga pt ca am interdictie la computer...nu am timp sa citesc din urma ,dar voi recupera eu saptamana viitoare probabail.Multumesc tuturor care se gandesc la mine si imi tin pumnii, eu sunt bine,totul a decurs usor si mi-au pus la 48 de ore un embrionas de scorul 1 ( adica avea doua celule si incepuse divizarea spre 4 celule) si doi la stadiul a cate 2 pronuclei.Cu DD merg inainte pana la capat...in ziua a -12-a ( in 7 mai)numarand ziua ET ca ziua 0, am sa fac testul...
Va pup pe toate si DD sa va ajute pe toate fetele mele dragi acum in focuri sau asteptari...abia astept sa citesc tooooot ce ati mai scris pe aici!


Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Dar ce s-a intamplat cu Liana caci ma speriati cu parerile astea de rau???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Delia citeste la "Fiv in Ungaria" mesajul postat de Zozela!
Kora te asteptam pe 7 mai cu II!

Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melutzica spune:

Buna fetelor.Am sa va spun pe scurt ca de azi dimineatza sangerezEram deja ziua 12 de la un ET cu 2 embrioni perfecti si totul parea ca este pe calea ideala.Am fost la spital de urgenta dar...nu mai este nimic de facut...
Va doresc la toate pe mai departe tot binele din lume si mult noroc.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/mela_oros/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Kora: sa dea DD sa fie bine shi sa te vedem peste putzin timp cu butica...
Melu: nu am cuvinte sa-tzi spun cat de rau imi pare...Te intezeleg perfect (eu am patzit de 2 ori chestia asta). Trebuie sa te linishteshti shi sa gandeshti pozitiv... Poate data viitoare o sa fie bine... Nu a fost sa fie acum.
Fetelor, injectatzi-va bine shi sa ne vedem toate cu puiutzi cat mai curand...
Eu deja nu mai am rabdare pana luni, la echo, sa vad daca ovulez singura luna asta shi mi se poate face ET. Sper...
Pupici!

Aly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

MELUTZICA i-mi pare rau . Cred ca nici un cuvant nu-ti poate consola durerea dar vreau sa stii ca suntem alaturi de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madlen spune:

Buna seara! Intr-un tarziu intru si eu sa va spun ca mi-au transferat miercuri 4 embrioni: unul avand calificativul A, 2 AB si unul mai slabut B. Acum stau cat mai mult in repaus, ma jeneaza putin ovarul stang, nu stiu de ce, dar nu ingrijorator. In rest nici un alt simptom!
Am apucat sa citesc din urma si va multumesc din inima pentru gandurile voastre frumoase si sprijinul moral! Acum nu mai am decat sa ma rog la bunul DD.
melutzica, cuvintele sunt de prisos!
Kora,
Va urez weekend placut si mult succes fetelor in focuri!
PS Mi-au ramas 7 fiole de menogon ce expira pe 31 mai 2007, daca cumva are cineva nevoie de mai putin de o cutie, astept PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Melutzica...imi pare f.rau si stiu exact ce simti(eu am patit la fel ca tine,cu simptome,toate cele,apoi brusc fara dureri de sani si ...ce sa mai zic...ghinion!)...dar trebuie sa mergem mai departe,si sa credem in sansa noastra...cumva,mai devreme sau mai tirziu vom deveni si noi mamici,trebuie!...eu sper!!!Numai bine!!!
Liana

Mergi la inceput