Mariana Trifa - homeopat...???

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Master Draciel spune:

Pentru remediime homeopatice , va recomand din suflet produsele Boiron, care am inteles ca se gasesc acum si in farmaciile din Ro.Eu i-am dat copilului meu si din Ro si Boiron, iar diferenta este radicala; nu mai astepti cu zilele sa-si faca efectul, daca-si fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_mm spune:

Eu am cunoscut-o pe Dr. Trifa la cursurile de Homeopatie. Este foarte buna. Si este tanara - pana in 40 de ani, dupa parerea mea. Am trimis-o la dumneaei pe o prietena de-a mea care avea probleme mari cu baietlul de trei anisori. S-au rezolvat toate!! Evolutia a fost aproape incredibila!!
Prof. Bungetzianu este taticul homeopatilor romani! Singurul dezavantaj este ca e cam in varsta - 80 de ani, dar ...
Va recomand calduros hoempatia si acupunctura ca alternative viabile, mai putin neinvazive si cu rezultate fantastice. Singura conditie este ca doctorul care ofera aceste tipuri de servicii sa fie unul foarte bun. Prin asta inteleg un medic care sa isi faca meseria din dragoste pentru pacienti si din pasiune pentru ramura pe care o practica si nu in primul rand pentru bani.

OMM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitra spune:

Unde ai facut cursuri de homeopatie?
Stie cineva unde sa fac si care sunt conditiile?

Mersi
Laura

Mergi la inceput