crema glycon - pt acnee

crema glycon - pt acnee | Autor: carmen79

Link direct la acest mesaj

Buna! Sunt insarcinata si de vreo 3 luni mi-au aparut pe fata ffff multe cosuri. Aveam si inainte de a ramane insarcinata, dar nu in halul asta. Acum incercat multe tratamente naturiste, dar fara nici un rezultat. Antibiotice, medicamente nu pot lua acum in sarcina.

Mi-a recomandat o prietena crema glycon (poate fi folosita fara probleme in sarcina) cu acid glicolic. Mi-a spus ca ar fi excelenta in tratarea acneei si a cicatricilor post-acnee.

Voi ati auzit de aceasta crema? Am intrat pe www.glycon.ro si am vazut acolo rezultate miraculoase in tratarea acneei. Oare asa o fi?
Asa ca mi-am comandat-o si eu si sper sa ma ajute.

Daca folositi aceasta crema, va rog din suflet sa-mi spuneti si mie daca ati avut acea explozie de cosuri de la inceputul tratamentului, asa cum scrie pe site?
Va pup!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sense spune:

Carmen, eu folosesc de doua saptamani aceasta crema. o aplic tot a doua seara, in prima saptamana ma ustura putin fata , aprox. 1 min, acum nu mai simt nimic, nu mi-a aparut nimic pe fata. Nu stiu daca fiind insarcinata se poate folosi , chiar nu stiu. Eu am multe pete de fata , atat de soare cat si pete in jurul gurii de la herpes. Astept rezultate in timp , ai grija de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voinea spune:

M-ar interesa si pe mine, pentru ca in curand nu o sa ma mai vad de dupa cosuri. Si eu sunt insarcinata.
Am vizitat situl si pare interesant. Nu am vazut nici un pret. Imi poti spune ce crema ai comandat si cat a costat?

Merci

Mamica de Alex (4 ani) si graviduta de 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen79 spune:

Buna! Am comandat crema glycon simpla.

Daca o comanzi prin posta, costa 580.000, dar ajunge dupa vreo 2 saptamani.
Daca o comanzi prin curier, costa 750.000 si ajunge intr-o zi sau doua.

Eu am folosit-o pana acum de 2 ori (o data la 2 zile, asa scrie in prospect) si pot sa spun ca nu am avut explozia de cosuri de la inceput (doamne ajuta, sa scap). Te tin la curent cu evolutia mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau2toma spune:

Suna tare interesant si m-ar interesa si pe mine Cam cat ar tine o cutie?Stie careva?

Mergi la inceput