Doctori de care sa NU te feresti

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Mary ady, vorbim de medici celebri...nu stiu, dar fara asigurare nu te vad bine...e drept ca ei lucreaza in spital dar...urmarirea lui bebe nu e o urgenta (care se asigura si fara asigurare), e chestie de cursa lunga! Nici sotul nu are asigurare? Ca atunci ar merge.
In alta ordine de idei: recunostinta fara cuvinte doamnelor doctor CRISTINA NEAGU si MANUELA NEAGU de la spitalul Giulesti. Fara decizia lor ferma si curajoasa, in urma cu 3 saptamani poate n-as mai fi fost deja printre cei vii...

Naty
mamica Iuliei Elena
DOAMNE, ADU-O ACASA SANATOASA PE MINUNEA MEA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina31 spune:

salutare...... o cunoaste cineva pe dr.racu silvia de la sp. judetean ilfov,o sa nasc cu ea si as vrea sa stiu mai multe informati despre ea.28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARY-ADY spune:

ITI MULTUMESC CA MI-AI RASPUNS
UMBLU SA IMI FAC ASIGURAREA MEDICALA , O FACEAM DE MARTI DAR CUM LA NOI TE TRIMIT DIN BIROU IN BIROU.... SPER CA MARTI ACUM SA FIE TOTUL OK
ABIA ASTEPT PENTRU CA VREAU SA SUN SA MA PROGRAMEZ
O INTREBARE ,STI CUMVA CUM ESTE CU PROGRAMARILE ? AM AUZIT CA DUREAZA MULT .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculet spune:

Fetelor am o intrebare pt voi...o colega de serv mi la recomandat pe dr cicerone tufan,de la municipal.....dr-ita de familie,mi-a sugerat sa ma duc la d-ita constantinesc camelia de la maternitatea bucur.Dati-mi un sfat! Va pup( sunt insarcinata in 5 sapt,primul bb)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natalia_Gar spune:

fetelor, spuneti-mi va rog daca o cunoasate cineva pe D-na Dr. Corina Parau? as vrea sa nasc cu ea, sunt in 17 saptamani, dar vreau sa aflu si alte pareri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sisisailberg spune:

Anculet

Ti-l si vi-l recomand pe Dr Puia de la Giulesti , eu sunt insarcinata in 16 saptamani si este o minune de doctor.De altfel este de peste 30 de ani la maternitatea Giulesti! Eu sunt fooooarte multumita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sisisailberg spune:



NATYNIC


Ne poti da mai multe detalii te rog?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculet spune:

Sisisailberg,

Am citit o gramada de pareri,despre medicii de la maternitatea Giulesti,sunt foarte bine pregatiti,si au o mare experienta...culmea e,ca mama ne-a nascut si pe mine si pe fratele meu,la giulesti,cu profesorul marinescu.Cred ca totusi o sa incerc,sa vad cum mi se pare dr.tufan; daca sunt nemultumita de el....maternitatea giulesti scrie pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 1puimic spune:

buna mamici!!! sunt noua pe aici si ma intereseaza acest subiect ptr ca sunt gravida in 8 saptamani si am unele probleme, de doua saptamani am unele sangerari, nu foarte mult dar sunt un motiv de ingrijorare. sunt din targoviste si am consultat mai multi medici de aici. am luat si tratament, dar in continuare tot nu s-au oprit sangerarile. caut un medic bun. am auzit, prin cunostinte de domnul dr.massawi tarig de la spitalul ilfov din bucuresti si de doamna dr. matei raluca de la polizu. daca aveti ceva informatii despre cei doi va rog raspundeti-mi . va multumesc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculet spune:

Fetelor ajuntati-ma cu un raspuns:

Presupunand,ca sarcina decurge normal,cat de des te cheama medicul ginecolog la control,1 data pe luna, de 2 ori pe luna? As vrea sa-mi raspundeti,pt a ma horari,in alegerea unui medic ginecolog.Eu stau in Vitan,si mi-am gasit un medic f bun in Drumul Taberei;problema ar fi urmatoarea...imi va fi greu cu burtica sa strabat jum din Bucuresti,prin caldura,prin soare? Acum am doar 5 sapt de sarcina si ma simt perfect! Sper sa fie asa pe toata durata sarcinii.Joi ajung la gineco
Sarcini usoare tuturor mamicilor!

Mergi la inceput