Doctori de care sa NU te feresti

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

Dr.TUTUNARU DANIEL-un dr. de nota zece!


Anna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caludia spune:

Buna fetelor a nascut vreuna dintre voi cu dr.Moarcas Razvan Gabriel de la CFR2?As dori sa aflu cateceva despre el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns duda35 spune:

Buna dimineata,

Numai cuvinte de lauda pentru Magda Petrache, am nasc o data tot la ea m-as duce.

O zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns duda35 spune:

nu a aparut tot mesajul: am nascut de 2 ori cu Magda Petrache si daca ar mai fi sa nasc o data tot la ea as merge...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caludia spune:

Buna mamicilor,am mai trimis un mesaj,dar vad ca nu a nascut nimeni cu dr.Moarcas Razvan-CFR 2.Eu am fost la el acum 2zile la control-trebuie sa precizz ca sunt in 16 saptamani si nu m-am decis cu ce doctor sa nasc.Dar de d-na dr.IONESCU LIGIA-POLIZU a auzit careva?Ati nascut vreuna cu ea?16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zarala spune:

claudia,

la polizu ti-o recomand pe dna doctor roxana constantin, o super femeie si foarte profesionista

de ligia ionescu nu stiu sa-ti zic multe, am cunoscut-o insa pt alte chestii
mergi cu incredere la roxana constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Genie spune:

Clau_geo, eu am nascut cu doamna doctor Antoaneta Budu, in iulie 2006. Este un medic foarte bun, mi-a urmarit sarcina luna de luna, este foarte grijulie si corecta. Eu am nascut noaptea la ora 4.05 iar dansa a venit de la ora 1.00 sa ma supravegheze. O recomand cu incredere pentru ca este un om deosebit si un medic profesionist.

Genie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mi_bebelina spune:

Buna fetelor!
Eu am 27 saptamani si o sa nasc cu dr rezident Liliana Grosu - Municipal, mana dreapta a dr Peteu Cristian. a mai nascut cineva cu d-na sau cu d-l doctor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns so_rely spune:

Un medic exceptional Dr. Furau Gheorghe, Arad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MARY-ADY spune:

buna fetelor
eu nu am cu ce sa ma laud
am si eu o rugaminte la voi cele care sunteti sau ati fost paciente la doctorul tutunaru sau marinescu sau diana cocei dati mi si mie detalii despre tarife
vreau sa merg la unul din ei sa imi citeasca o ecografie la san si apoi sa vad de bb, imi puteti spune ceva? pe pm
va trebui sa platesc consultatiile , nu am asigurare de aceea va intreb
am auzit ca acestia sunt ff buni
va multumesc ffff mult

Mergi la inceput