FIV 115

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Pussi, i-am intrebat daca la Clinica Polisano fac transfer cu blastocist. Atat. Si ai vazut raspunsul. Mie mi s-a parut corect cand s-a referit la cultura de blastocist avand in vedere ca nu au garantia ca se ajunge la un transfer daca nu vor rezista embrionasii. Mai ales ca le va schimba mediul de cultura, din cate stiu eu dupa 3 zile.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

M Oana sunt de acord cu Lucialu, SPERANTA moare ultima, altfel nu am mai incerca noi toate nebuniile din lume pentru a obtine un bebe. Speranta ne tine in viata, ne da aripi, ne impinge spre cele mai nebunesti aventuri. Lasa speranta sa traiasca in tine, te rog...
Moni super raspunsul. Ai de gand sa mergi pe la ei?
Kora incep sa tin pumnii...
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Gabitu, nu cred. Mai degraba m-ar tenta o vizita la ei sa vad ce pot. Doar la "experienta" mea de 3 tratamente de FIV as avea ceva intrebari sa le pun .

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Moni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

nicole74 imi pare sincer rau..

Kora mai e putin..sunt cu pumnii stransi..
meluleee sunt aci si ma rog sa fie bine..ai incredere//te puppp

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"15

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Moniland - am o intrebare pt. tine ...eu am intrerupt tratamentul cu glucophage si am vazut ca tu l-ai luat pana la punctie...oare trebuia sa continui?Am uitat sa-l intreb pe dr.

galuscuta - in asteptare galuscutzei si mai mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

galuscuta, mie mi l-a dat inainte de a incepe inhibarea. Atunci cand am fost prima data la eco in ziua 18-19 si am decis ca incepem. Mi-a zis ca pot lua chiar din ziua aceea si pana la punctie. Probabil i-a umblat un pic mintea ce sa-mi dea ca sa-mi controleze harnicele mele ovare. Pe la sfarsitul stimularii cand mergeam la eco, tot asta zicea cat de bine arata ovarele cu metformin fata de datile trecute. Asa ca...
Kora, si eu sunt cu pumnii stransi. Da Doamne sa-ti mearga bine.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Moniland- o sa mai iau si eu atunci..ti-am trimis un PM

galuscuta - in asteptare galuscutzei si mai mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Fetelor mai stie cineva ceva de Lachi si cele doua printese,ca nu am mai auzit nimic de ea in ultimul timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

Fetelor, va pup dulce pe toate!
Eu din pacate a trebuit sa imi aman histero pt ca in 28 de zile am reusit sa am 3 CM, ieri mi-a venit al 3-lea la nr, tocmai atunci cand ma asteptam sa fiu in culmea ovulatiei. Am dat-o in menometroragie.

Mergi la inceput