FIV 114

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

sunteti mortale, pe bune...

eu azi am 5 sapt. val. la 5 sapt. e 7.360 Ui X 3 = 22.080... voi nu ziceti ca-s 3???

PUSSI 5+

Cum cresc Titi Mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Pussi pe al treilea cine l-a pus, DD ?
Kora cum o vrea DD dar eu iti tin pumnii in continuare. Multa bafta.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

!

Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

explicatia e ca unul din ei s-a divizat..adica am 2 puiuti in aceiesi placenta, sac - sunt identici ..univitelini..cum vreti voi ..etc si unul separat - bivitelin!!

Nu se poate intampla decat la FIV normal ..la ICSI nu.

PUSSI 5+

Cum cresc Titi Mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

gabitule asa se pare..2 a pus Chivu si unu DD

PUSSI 5+

Cum cresc Titi Mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Pussi FELICITARI la dublu sigur sunt cel putin 2 bebelasi!!!!!!!

M-a chemat d-na Matei si am mai discutat mai multe cu dansa,a spus ca dumineca dupa eco sa o sun si daca au crescut foliculii sa rog la spital sa imi ia sange si sa ma duc la Sabyc ca ea va fi acolo si imi va reface analizele,daca situatia nu se schimba intrerupem tratamentul si vom incepe in ziua 21 protocolul lung cu alta schema,probabil 4 menogon pe zi de la inceptutul stimularii.A zis ca gonal f nu imi va da pt ca am FSH 9 si gonalul e FSH si nu face decat sa imi creasca si mai mult FSH-ul.Vom vedea....Inaintea mea fusese una dintre renumitele cantarete ale nostre ( nu dau nume din motive lesne de inteles...) care cica are FSH 11 si are 4 foliculi...Ii doresc sa reuseasca si daca citeste cumva pe aici sau poate chiar vorbim cu ea ( ca sub ID poate fi oricine) ii vreau sa ii spun ca nu am vazut-o cam demult pe la TV si mie mi-a placut intotdeauna cum canta...Mai era acolo o d-na tinerica tot pt FIV care are un singur ovar si totusi avea 3 foliculi,ii doresc si ei sa isi implineasca visul!D-na Matei a zis ca din moment ce doar aseara la ora 21 am luat doza marita azi dimineata la eco inca nu isi facuse efectul si poate organismul meu raspunde mai grteu si in afara de asta eu aveam CM intre 28-32-33-34 de zile si poate acesta e un CM mai lung asa ca se poate face stimulare si 14 zile,azi abia sunt in z7 de stimulare.
Hai ca m-am lungit destul,va mai scriu verdictul dumineca!
Weekend frumos tuturor!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Ciao fetelor
MOana, multumesc mutl, si tie iti doresc mult succes in continuare, sa te auda Dd si sa ne ajute pe toate.
Kora, Cellu, Liliana, mult succes sa dea d sa resusiti de data asta si sa rezulte ca la Pussi
Nicolem eu zic fuguta la dr vezi ce iti zice sa te linistesti de ii problema sa te interneze.
felicitari, chiar si curioasa si eu , s-ar putea sa fie teri? Doamne ajuta, dar sa fie si sanatosi! La echo ai fost? Ce tia zis dr?Te rog sa ma tragi si pe mine dupa tine pe'acolo prin mai iunie!AAAAAAA desi nu e posibil ca la noi mai degraba va fi nevoi si Icsi deci nici intr-un caz gemeni.
Tin pumnii.

DM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

quote:
Originally posted by cris86

Neata,fetelor
Anyko,sunt alaturi de tine

Fetelor,eu am petrecut 5 zile de vis cu sotul meu la munte,unde mi-am incarcat bateriile pt.o noua incercare.Acum astept sa-mi vina CM si sa incep tratamentul cu proginova.
Ieri am fost si mi-am facut o secretie si o cultura de col pt. ca am ramas cu o scurgere mai abundenta dupa pierderea de sarcina,si un CM de 10 zile.
Va pup pe toate

cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674



cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Pussi sa de DD sa fie asa cum speri tu. Eu ma rog sa fiti sanatosi.
Kora bafta multa. Trebuie sa iasa.
Magda te .
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Gabitule iti doresc din suflet multa bafta acum ca si tu incepi in sfarsit!Sunt curioasa cum vei reactiona la merional+gonal f si ce ai mai zis ca iei.Iti va face si analizele hormonale in timpul stimularii?Tin pumnii stransi si sa ne tii la curent cu valorile tale,ok?Pupici multi
Magda bine ai venit si printre noi si mult succes la FIV in Szeged!Cand incepi?

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput