Bulgaria: impresii, drum, hoteluri etc. (4)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Am fost la targul de turism dar sincer nu am stat la taclale. Erau multe agentii bulgaresti, majoritatea cautau parteneri agentii romanesti ca primul lucru asta intrebau, daca reprezint o agentie. Am luat muuulte pliante dar nu am apucat sa studiez atent ofertele, insa in mod clar diferente fara de preturile deja puse pe net eu una nu am gasit. Asa ca mai mult ca sigur eu una voi ramane la optiunile pe care deja le trecusem pe "lista scurta".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreena spune:

un prieten a fost la targ si am avea de ales intre:

Hotel Riu Arabella; Riu Bolero si Berlin Green Park; Nisipurile de Aur; 4*; all inclusive; 6-7 nopti preturi cam la 50-55 eur/pers/noapte cu reducere 10% daca platim intr-o saptamana avans 30%; perioada inceputul lui iulie;

noi mergem cu copilul.probabil cu mai multe familii cu copii;

a fost cineva cu copilul la vreunul dintre aceste hoteluri; stiu ca Berlin green parc e cam departe de plaja, dar e multa verdeatza; cum e mancarea?

astept parerile voastre

noi am fost anul trecut la Nisipurile de aur la Hotel Astera, dar am fost fara Carla;

ce parere aveti : cand mergi cu copilul sa iei all inclusiv sau demipensiune??? am auzit unele pareri ca ar fi mai bine cu demipensiune.

merci mult:)

Poze cu toata Familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagauta spune:

Buna , am citit cateva pagini cu discutiile voastre dar sincer nu am prea mult timp. Duminica mergem in Bulgaria intr-o excursie de 1 zi impreuna cu fetita noastra si socrii(ei stau in Mangalia) si ma interesa ce acte ar trebui sa avem la noi pentru copil. Certificat de nastere sau ce? Am mai fost luna trecuta dar fara ea, tot asa intr-o excursie de 1 zi.
Deja a devenit o moda pentru cei din Mangalia sa ia masa de sambata seara prin Balcic sau Albena.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Pentru copil trebuie pasaport.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreena spune:

stie cineva pasaportul meu trebuie reinnoit anual (se schimba poza copilului)???

Poze cu toata Familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Din cate stiu eu poza copilului trebuie reinnoita o data la 3 ani. Nu este loc pe pasaport de inca o poza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagauta spune:

merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buchon spune:

Fetelor, evitati Eurotravel TGV ...promit ceva si dau altceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Loreena eu am tot invartit hotelurile cu AI din Nisipuri si pana la urma raman la Arabela (e si destul de aproape de plaja din ce vad pe harta).
Noi vom pleca pentru prima data in strainatate si pentru ca nu am experienta am preferat sa aleg AI ca macar sa nu stau cu grija mancarii mai ales ca mandra mea o sa aiba aproape 3 ani la vremea aia, e fitoasa la mancare si ca sa ii respect programul de pranz cred ca va fi mai simplu sa ma duc la hotel si sa gasesc ceva sa ii bag in gura ca apoi sa urc in camera si sa o culc. Daca eram singuri mancam la terase, oriunde, dar cu fata prefer sa am masa la hotel. Noi tot la inceput de iulie plecam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kali spune:

Si noi plecam la Nisipuri, de pe 23 iulie, 7 nopti la Berlin Golden Beach




Oana, mami de bebish Alexia (25.12.2005)

Mergi la inceput