Deserturile Annei Olson

Deserturile Annei Olson | Autor: andreutarozy

Link direct la acest mesaj

Am vazut ca s-a discutat mult despre Jamie Oliver, dar despre Anna Olson ce parere aveti? Eu sunt mare fana a retetelor ei.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Eu n-am auzit de Anna Olson, dar daca spui ca-i asa grozava, da-ne si noua niste retete bune si testate.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutarozy spune:

Emisiunea ei este difuzata pe Euforia TV, se cheama "Ceva dulce", poate asa o stii. Retete iti pot da, daca vrei in engleza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Nu ma uit la postul asta tv, deci nu stiu nici emisiunea. Doar o curiozitate: tu prepari retetele astea direct din engleza, n-ai simtit nevoia sa ti le traduci?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canne-marie spune:

hai fetelor ca sunte-ti tariiiiiiiii.

annes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Eu am vazut ceva emisiuni cu ea. Dar sincer, nu am putut niciodata sa suport emisiunea pana la sfarsit. Ma enerveaza la culme, dublajul ala. Desi uneori mi se parea interesant ce prezinta ea, nu mai puteam sa aud vocea care traducea. Nu pricep de ce nu au pus titre.

Canne-marie, nu am priceput ce te-a inveselit asa de tare

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

si eu am vazut cateva dintre emisiunile ei...si intr-adevar ma deranjeaza titrajul - mai ales ca se intelege ca unii termeni sunt gresiti.
retetele de prajituri sunt ok si cunoscute - de exemplu am vazut lemon squares, reteta pe care o stiu de pe culinar, un tort interesant cu migdale...intr-un cuvant sunt de facut.
Andreea, tu ai gasit retete de-ale ei pe net?

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutarozy spune:

Poti gasi retetle ei aici http://www.foodtv.ca/recipes/Browse/browse_result.aspx?DropHost=35047

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutarozy spune:

Alynutza, nu, nu am simtit niciodata nevoia sa le traduc in scris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liola56 spune:

retetele ANNEI OLSON sunt minunate!
dar unde se pot vedea pe net, va rog?
multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Liola, doar cu 2 mesaje mai sus Andreea a dat un link cu retetele Annei Olson pe net.

quote:
Originally posted by andreutarozy

Poti gasi retetle ei aici http://www.foodtv.ca/recipes/Browse/browse_result.aspx?DropHost=35047

Andreea



------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze

Mergi la inceput