doctor ginecolog in Tg Mures

doctor ginecolog in Tg Mures | Autor: misha-germ

Link direct la acest mesaj

Am o intrebare..daca cunoaste cineva un doctor ginecolog f bun in Mures. MAma mea are caz de operatie, trebuie sa-si scoata uterul si ovarele, ca au chisturi si m-ar interesa daca cunoasteti in prof. dr univ in care pot sa am incredere

miha

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sia_o spune:

salutare

ai gasit medic in tg. mures? daca nu iti recomand pe doctorul Capilna. are cabinet linga maternitatea veche. s-ar parea ca e bun , cel putin tatal lui a fost foarte bun. poti sa incerci la el. o sa caut numarul lui de telefon sa vad daca il mai am , daca nu poate sa mearga mama ta acolo si sa-si faca o programare pentru control.

numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

Buna,

Si eu am auzit multe lucruri bune despre dr Capalna. Mai sunt inca multi altii... Din cate stiu eu dr Capalna este foarte asaltat, trebuie sa faci programare cu mult timp inainte. Trimite-mi un PM daca vrei sa-ti dau nr de tel. Succes.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

merci fetelor de raspunsuri...mama mea fost acum 2 ani la dr Noghi de la Medcris si stiu ca el face operatii bune, dar vroiam sa mai stiu cateva pareri daca exista unul mai bun, ca op e foarte complicata si are multe riscuri.

miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

buna!eu il am pe dr.Marginean;si sint foarte multumita.dar am auzit ca dr.Capilna se ocupa cu operatii grele.cabinetul dinsului nu mai este la maternitatea veche,ci in 7 nov.pe bd.22dec nr.24.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemari27 spune:

buna fetelor! sunt si eu o aspiranta la si as vrea sa stiu daca si-a facut cineva FIV la Capalna pentru ca urmeaza sa fac eu unul si mi-ar prinde bine daca as vorbi cu cineva care a mai trecut prin asta. Deja sunt mai bine de 4 ani ca incercam. Vineri sunt programata la laparoscopie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariana485621 spune:

Buna... am auzit si eu lucruri f bune despre dr Capalna.. :) nu stie careva unde are cabinet in tg. mures (pe ce strada) ca as vrea sa ma programez... multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

ariana:am scris mai sus adresa:bd.22 dec: nr.24.uite si nr. de tel pt programare:0265-261968 0744-271539esti din Tg.mures?daca ai nevoie de ajutor spune!toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris2202 spune:

quote:
Originally posted by anemari27

buna fetelor! sunt si eu o aspiranta la si as vrea sa stiu daca si-a facut cineva FIV la Capalna pentru ca urmeaza sa fac eu unul si mi-ar prinde bine daca as vorbi cu cineva care a mai trecut prin asta. Deja sunt mai bine de 4 ani ca incercam. Vineri sunt programata la laparoscopie.


Buna Anemarie, si eu sunt pacienta dr Capalna, eu am trecut printr-o sarcina extrauterina in urma cu 1 an in urma careia mi-am pierdut o trompa. Urmeaza sa ma programez si eu la dr Capalna pentru laparo si te-as ruga daca ai putea sa-mi dai mai multe informatii in legatura cu laparoscopia pe care cred ca tu ai facut-o deja. Nu stiam ca face si FIV, dar pentru mine este o veste foarte buna Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

cris2202:bine ai venit pe forum.nu sint pacienta dr. Capilna,dar sint trecuta prin citeva experiente ginecologice:8 ani de tratamente si diferite interventii pina a venit bb 1.te intereseaza doar dr. Capilna?sau despre laparoscopie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris2202 spune:

quote:
Originally posted by kover

cris2202:bine ai venit pe forum.nu sint pacienta dr. Capilna,dar sint trecuta prin citeva experiente ginecologice:8 ani de tratamente si diferite interventii pina a venit bb 1.te intereseaza doar dr. Capilna?sau despre laparoscopie?

Buna Kover! ma intereseaza orice are legatura cu implinirea unui vis ...bb mult dorit. Eu am fost in urma cu un an la dr Capalna, imediat dupa operatie si mi-a zis sa incercam 1 an natural (toate investigatiile hormonale au fost in limite normale)si apoi sa-l caut sa facem laparoscopia, pentru a exclude cauza obstructiva pe trompa ramasa. Am eu un feeling a si cealalta trompa este cu probleme si ca nu scap fara FIV.M-as bucura mult sa aflu ca se poate face si la noi in Tg- mures.

Mergi la inceput