dr horia cioflan

dr horia cioflan | Autor: monalac

Link direct la acest mesaj

ma gandeam sa imi impartasiti din ceea ce stiti despre acest doctor...asta pt ca as vrea sa merg la el pt consultatie si o eventuala a doua sarcina...eu am mai mers acum vreo 3 ani la el,insa m a dezamagit pt ca pe vremea aceea nu auzise nimic de sindromul antifosfolipidic.insa ceea ce mi a placut la el era faptul ca era un dr calm,rabdator,care ti raspundea pe indelete la toate intrebarile.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

chiar nimeni nu merge la el de pe acest forum?ca asa,la cabinetul lui,tb sa ti faci programare cu 2 sapt inainte ca sa mai gasesti vreun loc liber...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nickol_f spune:

Buna monalac

Sa stii ca eu ma duc la acest doctor si sunt multumita de el. Eu nu am avut o sarcina cu probleme si totul a fost ok pana acum. Sunt sigura ca mai sunt si alte burtici care se duc la el.

Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns berbeaca spune:

Acum 1-2 ani a fost o emisiune pe prima la spitalul Polizu in care erau filmate nasteri, erau prezentate parerile mamelor, dar si anumite aspecte legate de dr Cioflan. Mie mi s-a parut un medic cu multa rabdare, iar toate pacientele il laudau. Acuma nu stiu...poate s-o fi purtat asa ca sa dea bine la tv sa-si faca reclama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anikoalex spune:

buna!
am nascut cu dl dr horia cioflan acum 9 luni.a fost mai mult decat bine.pe tot parcursul sarcinii m-a urmarit , cu ffff multa rabdare iar controalele lunare de-abia le asteptam.si acum dupa ce am nascut ma duc in continuare la dansul ptr ca este un OM care stie sa asculte sa dea sfaturi si intotdeauna e cu zambetul pe buze.mie, cel putin, imi transmite o stare de bine.il recomand tuturor celor care vor sa aiba nasteri usoare si fara emotii.e un doctor extraordinar si un om remarcabil.
sincer, nu cred ca are nevoie de publicitate ptr ca este destul de cunoscut.
o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica_buna spune:

Horia Cioflan, este un nume important in obstetrica si ginecologia romaneasca.Este un medic foarte apreciat de colegii din lumea medicala pentru competenta.Pe mama mea a operat-o de cancer acum 3 ani si multumesc lui Dumnezeu si acestui doctor minunat este bine.Eu acum sunt insarcinata si merg la dansul la cabinet.Este o sarcina nu tocmai usoara, am probleme dar mi le rezolva pe masura ce apar si am incredere.Am ajuns la 32 sapt.Este un medic exceptional si un om de mare caracter care te ajuta, te intelege.Este foarte cult si fin, rafinat.Vi-l recomand din suflet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

dr cioflan are acum un baietel de cateva luni si nu prea mai raspunde la telefoane,motivand ca este f obosit.eu una nu l as alege sa mi urmareasca sarcina...mamica buna,nastere usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anikoalex spune:

draga monalac, ma indoiesc profund ca motivatia domnului doctor este ca "este obosit"......nu este genul de om care sa foloseasca astfel de "scuze"...
personal l-am sunat pe domnul doctor si chiar daca era intr-o operatie mi-a raspuns la tel .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

acum un an si un pic nu a stiut sa-mi spuna daca am sarcina extrauterina sau intrauterina...si nici macar nu eram insarcinata, ci aveam doar o dereglare hormonala - asta am aflat la BHCG.

www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">31+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

anikoalex,oare ce rost ar avea sa mint?o prietena de a mea a nascut acum o luna cu el si atunci cand au apucat o contractiile,fiind si din provincie,l a sunat pe dr....care a raspuns dupa nu stiu cat tp....asta a fost scuza lui,ca o lasase pe sotie sa doarma si statuse el cu copilul toata noaptea,pt ca baietelul avusese colici....

Mergi la inceput