Dr Mircea Diculescu?!

Dr Mircea Diculescu?! | Autor: numeioana

Link direct la acest mesaj

Va rog sa ma ajutati si rog moderatorii sa lasa subiectul aici sa-l vada cat mai multa lume, poate asa gasesc si eu raspunsul.

Bunica mea are nevoie urgenta de gastroenterologul Diculescu Mircea de la Fundeni. Stiu cat de mult se asteapta pe la spitale, mai ales la Fundeni si ma intereseaza daca domnul doctor are contract cu vreo clinica particulara sau daca are cabinet particular.

Multumesc!


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alebazi spune:

ioana, eu am mers anul trecut la prof. Diculescu la Fundeni. Eu imi faceam programare la asistenta lui cu vreo 5 zile inainte (sa nu fie plecat din tara, etc.) si nu am asteptat niciodata mai mult de 10 minute la usa sa intru.
Stiu ca are si cabinet particular, am numarul (de la o doctora de aici) dar nu mai este valabil. Cine stie!? S-o fi schimbat de atunci...

Eu oricum iti trec si nr. de la Fundeni-Clinica de Gastroenterologie, poate ai nevoie: 021/318 04 00 si ceri interior 2295 (dna Baroc este asistenta dumnealui).
Daca este o urgenta eu zic sa-i explici asistentei ca sa nu asteptati mult la usa.(eu i-am dat o data 100.000 lei si era "o draguta")
Sanatate multa.
Daca mai e ceva, te rog sa ma intrebi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Multumesc din suflet!! Esti o draguta!! Incerc s-o programez pe bunica mea...

Sanatate multa!


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anchi spune:

De ceva vreme, pe domnul doctor Diculescu il gasesti si la sp.Elias unde este sef de sectie.
Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Multumesc f mult! Dar cabinet particular nu are?


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

Buna,
vreau sa ajung si eu cu tata la d-l profesor Diculescu.I s-a descoperit o tumora la colon,nu stim inca de care e,b. sau m.,dureaza o luna biopsia.In timpul acesta nu putem astepta cu mainile in san,am dori o reevaluare.Ne-a fost recomandat d-l profesor.Va rog,daca ma poate ajuta cineva,a ramas valabil nr. de telefon de mai sus,e cumva in concediu,cum sa fac atunci cand ajung la Bucuresti ,sa nu vin degeaba.Poate sa fie si o clinica,policlinica particulara!Orice sfat mi-ar fi de lolos!
Multumesc!
Edit:e maligna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucaoprian spune:

buna

sunt noua pe forum dar am vazut acest topic si am decis sa ma duc si eu la domnul dr. Diculescu
Problema este ca eu intotdeauna ma duc la clinici private si nu stiu cum se procedeaza in spital.

Rog frumos fetele care au fost la acest medic sa imi spuna: cere trimitere de la medicul de familie? platesti consultatia undeva la secretariat sau pur si simplu ii dai "ceva" doctorului?Va rog mult sa ma ajutati cu detalii de genul asta!!

multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

Daca este vorba de dr. Diculescu de la Elias se face programare la secretariatul spitalului Elias(021/3161613), in ziua programarii se suna pentru a afla ora programarii si am inteles ca trebuie mers la secretariat inainte de a ajunge la medic pentru confirmare.Nu am fost personal dar am inteles ca aceasta este procedura.
Sanatate!


Mergi la inceput