FIV 100

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Jandarmerita de serviciu nu are treaba cu numarul de dosar, nu are treaba nici cu banii (cum a declarat cu lux de glume Sherica) ea are treaba numa' cu acel metru patrat din fata usii dansei, il spala cu privirea de cate ori catadicseste sa deschida usa raiului.
Cat despre conditiile de la Giuly, iti dau un sfat pe care sigur l-ai ochit, dar vreau sa-l accentuez: ia aceasta atitudine fata de echipajul cu care vrei sa zbori si zau daca nu vei vedea numai covoare rosii zburatacind pe-acolo si flururasi prin stomac, cum spunea Rubia.



Eu cand am vazut pe biletul de avion ca urmatoarea vizita va fi pe 23 februarie, am avut o lacrima in coltul ochisorilor cu gandul la dorul de Monsenior, da' asta-i viata, mai tre' sa si astepti marile momente.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pai putea lipsi martie din post?
aparui si io..pt mine mai e ceva?
apropo cris..dupa cte stiu io tu ai stat pe capra..deci ai 3 iezisori

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Liana30,ai dreptate ma si vad cantand "trei iezi cucuieti........."

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Mai fetelor pe voi nu v-a durut capu dupa ET?
pe mine ma doare rau (o fi de la cornite?)

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Gata fetelor mi-am luat acid folic si ca+mg+se+zn ( toate in aceeasi pastila) de la Harmony.La analize ca si mg mi-au iesit f. bine dar cred ca nu e nimic rau daca mai iau si cu aceste pastile, nu????Cate o pastila /zi din fiecare, e bine asa fata mosului??La farmacie era si denoxinal si detox, farmacista zicea ca e mai bun denoxinalul ( care e dublu ca pret) , voi ce ziceti ???
A mai ramas tutunul de rezolvat , a, si maca de la inovinatics sa vad unde gasesc, aici la farmacie aveau maca dar de alta firma, farmacista a zis ca e la fel de buna si e mai ieftina dar...am zis ca intai va intreb pe voi.Astept sfaturi!Multumesc!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Daca tot va plac bancurile :
Nasterile sunt de trei tipuri:
1) spontane - cand nevasta naste la o luna dupa casatorie.
2) tardive - cand naste nevasta la doi ani de la moartea sotului.
3) extrauterine - cand naste servitoarea.

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Lianaaaaaaaa -ca sa citez pe cineva cunoscut : tot inainteeeeeee fato!!!Razbim noi cumva! Anul asta ori ne rezolvam noi( am epuizat metodele ) ori ne rezolva doctorii! Important de retinut e ca o sa ne rezolve si pe noi cineva! Cu DD tot inainteeeeeeeeee!! Pup fata!
Cris- poate spun o prostie...tu incearca..la mine da roade...nu mereu...da merge( eu nu sunt adepta pastilelor in general) : deasupra nasului...e linia care uneste sprancenele... cauti punctul cel mai coborat- o mica scobitura...si incerci sa-l masezi de 100 de ori pe spre dreapta...si de 100 ori spre stanga.Deci masezi punctul in loc circular!Bafta--sa scapi de durere! Sa vezi cum trece!
kora- Maca de la Innovatics e cea mai ieftina daca o comanzi pe net...comanda vine in 3-4 zile! http://www.innovatics.ro/ro/index.php Eu am luat vreo 3 luni maca de la Innovatics..si apoi am virat de 2,5 luni spre cea de la FLP e mult mai scumpa...si sper..la problemele pe care le am sa fie si mai buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

La maternitate, in sala de asteptare trei barbati asteptau cu sufletul la gura moasa. Iese femeia si i-l felicita pe primul:
- Felicitari aveti gemeni!
- Doamne ce coincidenta, eu chiar lucrez la Minessota Twins...
Dupa o ora iese aceeasi femeie si spune celui de a-l doilea tatic:
- Incredibil aveti tripleti!!!
- Nu pot sa cred, ce coincidenta, eu lucrez la 3M Company!!!
Nu dupa mult timp din nou iese aceeasi femeie...cand o vede cel de-al 3 lea barbat cade lesinat...
- Ce s-a intamplat? intreaba moasa...
- Eu lucrez la 7up...

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

danyalo, o sa incerc si asa poate, poate

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Vreau sa va zic ca azi mai sarbatoresc si prima zi a ultimului CM din acest an.

Monica

Mergi la inceput