mini prix

mini prix | Autor: anda141

Link direct la acest mesaj

A fost cineva zilele astea, sunt ceva reduceri ??? Ma intereseaza mai mult hainutele de copii.

Sa il ajutam pe Alexandru

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Eu trec aproape zilnic pe la cel din Romana ca mi-e in drum (si mie absolut imposibil sa nu intru - zici ca am magnet!).
Sunt reduceri masive, dar e de racait in cosurile alea si pe umerase.
Tu pe care il ai in drum?
De exemplu am fost acum 2 saptamani in Otopeni si era paradisul pe pamant, dar m-a gonit sotul ca el e alergic deja cand aude numele Mini prix...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

Fara suparare dar decat sa-mi iau haine de la MiniPrix ma duc mai bine f frumos la Europa ca tot la fel sunt preturile.Eu am intrat de curiozitate intr-o zi la ala de la Otopeni si mi s-au parut de second hand si oribile toate si putzeau a dezinfectant ceva.


A, va mai aduceti aminte de scandalul de acum cativa ani cu camerele de supraveghere ascunse in cabinele de proba ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Fara suparare...in Miniprix nu gasesti chinezarii care se desira la prima atingere... si probabil ca au si din alea rebutate de care zici tu... dar au si branduri (am gasit Diadora si Donna Karan si Tommy Hilfiger).
Si tot fara suparare, daca nu raspunzi la subiect... de ce scrii? Eu una nu m-am bagat peste subiectul Dragonul Rosu/Niro desi parerea mea e evidenta din randurile de mai sus.
Gata! Time out pentru mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Am fost eu. Am luat body-uri la 9 RON, bluze la fel si un hanorac la 21 RON. Erau mai multe lucruri pentru copii mai marisori decat Alexei (are 6 luni) dar nici eu nu am avut timp sa caut.Ah, sa nu uit am fost la ala din Romana.

Miruna + Alexei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26-kara spune:

unde este mai exact mini-prixu din otopeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

si eu am fost la Romana si i-am luat lu Matei o groaza de tricouri super ieftine si calitative.eu zic ca merita sa mergeti.

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Of! Ce-as mai merge dar cel din Otopeni e prea departe si nu am cum sa ajung acolo...

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Vis-a-vis de aeroport.

Anka, Ubitului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

sa va zic ca pana la urma am fost chiar azi la Otopeni. Am luat 3 sacose de haine la super preturi. Si cine zicea mai sus ca mai bine merge in europa...nici nu se compara. Nu e nici o chinezarie,am luat haine ptr. copil de la H%M si de alte firme bune din strainatate. Chiar nu am vazut nici una made in china. Erau niste bodiuri superbe la 45 000. Multe, multe lucruri f.bune. Am auzit ca miercuri noaptea primesc marfa, deci e bine de mers joia. Eu am fost si naultrecut tot asa in ianuarie si mi-am facut aprovizionarea ptr. copil si se comporta super bine la spalat,nu se lasa, nu se desira , nu se decoloreaza. De acum acolo ma duc,ca eu cam uitasem de magazinul asta , dar gasesti tot ce vrei de imbracat intr-un singur magazin si la niste preturi incomparabile cu orasul. Iar ptr. copii in special nu te mai opresti cumparand. Ptr. cine nu stie au in general haine sport.
Deci eu zic ca merita sa faceti drumul pana acolo.

Sa il ajutam pe Alexandru

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisu spune:

Buna,
Nu am mai ajuns in Mini Prix de la Craciun, insa pt copii gasesti tot ce iti doresti. Imi pare rau ca nu aveau acum 3 ani si haine pt bebelusi, acum au o oferta mult mai larga.
Am luat de ex pt finuta mea un costumas cu bluza grasa si pantaloni matlasati la 210.000 lei vechi.
Superb si de firma.
Nu mai vreau sa aud de haine din Europa... nu sunt intotdeauna mai ieftine, si sunt execrabile dpdv al calitatii.

mami Cris si bb Alex(05.11.2003)

Mergi la inceput