De ce barbatii maturi prefera fetele tinere

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Faci si poezii?Vezi ca in frumoasa limba romana,cuvintele au mai multe sensuri.[:D}

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

si daca sotul tau e vanator inseamna ca ... ce? ca habar nu am despre ce vorbesc? mie nu mi se pare nimic de elita sau evolutie in a avea instincte de vanator, tocmai de aia nu toti putem tine pusca pe umar si ucide o caprioara.

cristoiu stiu ca tu le stii pe toate asa ca te las cu bine! discutiile cu oamenii super, ultra, mega inteligenti ma fac sa ma simt ca o musca si mie imi place sa cred ca sunt o albinutza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

cristiana, daca ar fi sa aplic aici oarece antropologie structurala a societatii primitive,adica a acelora ce vanau, niste cristian levy strauss + marcel mauss as zice asa: vanatorul se orienteaza si vaneaza,cand are mai multe prazi la indemana, prada cea mai valoroasa.

in alta ordine de idei,
sotul are o replica memorabila:nu mama,cum sa ma uit eu dupa astea de 18 ani?cum?eu abia fac fata facturilor noastre.....pleaca artistic capul in pamant, agita ochii aia verzi pana la cer de mari si se uita la mine:bine mama, tu faci fata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Histamina,sigur ai nostri nu-s frati?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

mada, daca a fost crescut doar de tata, ca soacra-mea a fost darnica si frumoasa de iti ia mintile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

pai imi explic exact prin ceea ce spuneam. unii dintre noi evoluam, restul raman la stadiul de animal , cu instincte cu tot.

alina


La asta ma refer ca habar n-ai ce vorbesti.

Mergi la inceput