gradinita little one(2)

gradinita little one(2) | Autor: cgaby

Link direct la acest mesaj

buna.
aici continuarea de la partea 1

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Ooops! Am fost atat de entuziasmata de costumul de pitic aseara, incat am uitat complet de Zizi. Nici copilu' n-a zis nimic.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

abia astept sa va vad la serbare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

Nici eu nu am aflat despre ce-au facut ieri cu Zizi, in afara de cum fac indienii . Copii pareau incantati de cum fac indienii. Dar asta nu mi-a dat niciun indiciu despre ce ar putea fi vorba in lectia propriu-zisa
Abia astept serbarea - noi vom fi fulg de nea, deci rochita alba.

Ela 14+ si Cristina (21.04.2004)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

ela - wow! marfa!
cred ca iar vor fi parteneri de dans....cel putin asa zice stefan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

am pus poze cu noua freza a lui stefi!!!!
pupici. o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

au facut niste felicitari foarte dragutze.....
joi se duc la colindat la pd sector 1.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Daaa, si noua ne-a placut felicitarea, e cu un om de zapada decupat si care se pliaza in interior, intelegeti voi ce vreau sa spun (probabil si ale copiilor vostri sunt la fel).

Ce-i aia "pd sector 1"?


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

si noi avem la fel felicitarea...toti copii au facut la fel.
am inteles ca joi se duc sa danseze...la sediul PD sector 1...nu stiu daca merg toti...
pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

A, ok, merci de explicatie. Oricum, nu m-am hotarat inca ce orientare politica o sa-i dau fi-mii.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=85226" target="_blank"> un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

daca ar fi fost dupa mine, nu l-as fi lasat sa se duca!
pupici.

Mergi la inceput