Gala laureatilor DC sau ... cei mai iubiti membri

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

ninab, naty, pufymic, witchie, tzuni, felis si toate celelalte "luptatoare" pe care le-am cunoscut pe forum... sunt onorata ca v-am cunoscut!...

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Ma bucur ca am gasit desprecopii, mi-am gasit prietene si surori de suflet. Ii multumesc lui blue_angel ca mi-a "vandut pontul" sa ma inregistrez pe site, ii multumesc lui bocanila ca mi-a marit familia cu o sora, 5 nepoate si'un nepot :). Ii multumesc lui rufus pentru ca pot afla si opiniile celeilalte parti intr-un cuplu, ii multumesc lui witchie pentru spiritul si scrisul ei de mare calitate.
Si mai presus de toate, ii multumesc celui care a avut ideea site-ului, mare om, bravo.

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rolo spune:

Roxana 1975, pentru ca in calitate de sora buna ce e mi-a facut introducerea pe site. Apoi:Oana(tuchi), Simona (nana sim), Florina (baby boom), Cristiana (carrie), Creola, Corina (steaua), Ioana (romana 74), Raluca (ralucames), Svety, Erika (joszaerika), Adriana (ad_rianna), Gabi (gabri andrei), Roxana (roxanicea), Roxana (alexa ioana), mariana tache, pe care sper sa le si cunsoc live candva (pe cele pe care nu le stiu deja).


rolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rolo spune:

Mea culpa. Am uitat s-o mentionez pe Tzuni, dovada vie a faptului ca exista femei frumoase, deshtepte si bune.

rolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili spune:

PAPADIE !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aprilie spune:


R U F U S.
Intelepciune, moderatie,bun simt,sensibilitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maiotra spune:

RUFUS
TZUNI
IONELLA3003
GEORGI75
SONI
KATTY
etc.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angelica Petrescu spune:


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Principesa



Ca sa descoperi America, uneori e suficient sa pleci din Spania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim spune:

Gabbriela - pentru sufletul ei mare, bunavointa, diponibilitatea inepuizabila

Rachel Owen - pentru curajul si increderea cu care si-a implinit visul si a inspirat atatea suflete

Arinna - pentru dinamismul si forta ei interioara

"Luptatoarele" de la Fibrom uterin - pentru sprijinul neconditionat si solidaritate

Mamicile de la Ghiocei de martie-aprilie 2006- pentru toate momentele frumoase, dure uneori, dar dragi si de neuitat traite impreuna




KIM & printesa ALICIA (29 martie 2006)
photos

Mergi la inceput