Gala laureatilor DC sau ... cei mai iubiti membri

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ce ma bucur sa aud vesti despre Julie. Nu am stiu ca picteaza. As vrea sa revina pe DC.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
special:www.supereva.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

quote:
Originally posted by country girl

Pentru cei care isi mai amintesc "vara samurailor" si n-au uitat-o pe Julie-san si sensibilitatea ei artistica: www.ziaruldeiasi.ro/cms/site/z_is/news/ieseanca_iulia_mihalache_a_cucerit_japonia_cu_tablourile_sale_139556.html" target="_blank">Julie

Ina



Ce veste buna,chiar ma intrebam mai deunazi ce mai face,a fost ziua ei si nu mai stiam nimic de ea, nu am mai vazut-o de multisor pe DC.
Felicitari Julie,frumos,frumos,frumos, atata pot spune.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

soni si liana30, pentru generozitatea lor extraordinara

papadie, care mi-e draga pur si simplu



Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns country girl spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

ce ma bucur sa aud vesti despre Julie. Nu am stiu ca picteaza. As vrea sa revina pe DC.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
special:www.supereva.ro



Julie a revenit. Pentru o chestiune importanta de intrajutorare, pe care a expus-o la subiectul japonezelor. Dar, da, mi-ar place si mie ca Julie sa redevina mai activa pe forum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianaa spune:


quote:

Originally posted by alba

Anina_n pentru inima care o depune in tot ceea ce face .
Nina ai toata admiratia mea,esti un om minunat!!!
Ramii asa cum esti





Anina_n - pentru cele citate mai sus si pentru caracterul deosebit.
Andrada - la fel ca si Anina si pentru franchetea de pe acest forum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamiCamelia spune:

Sunt asa de noua aici, ca nu stiu cui sa multumesc... si totusi, daca ma straduiesc nitel:Multumesc Sheannamp ca ne-ai amintit, sa mai si multumim cand este cazul... omul uita multe cateaodata. Sunt doar de o luna memru si ma simt asa mindra ca fac parte din aceasta familie, incat imi vine sa-mi multumesc mie, ca am avut initiativa de-a va cauta si de-a ma introduce in lumea asta plina de bebei si parinti bine intentionati. Dupa primul topic lansat de mine, am fost asa mindra ca am primit feed-back-ul vostru ca iar m-am felicitat. Multumesc tuturor! Simt ca am ceva de castigat zilnic cand intru aici. Prietenii, amuzament, empatie, informatii....multumesc inca o data familiei DC.

Camelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

quote:
Originally posted by mamiCamelia

Sunt asa de noua aici, ca nu stiu cui sa multumesc... Sunt doar de o luna memru si ma simt asa mindra ca fac parte din aceasta familie, incat imi vine sa-mi multumesc mie, ca am avut initiativa de-a va cauta si de-a ma introduce in lumea asta plina de bebei si parinti bine intentionati. Camelia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana_78 spune:

pt. marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pengunica spune:

Si eu votez pentru JULIE-san.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

Olguta12! Mi-a inseninat multe zile grele cu povestioarele despre ea si Galushca! Multi pupici!

Cu drag,
Gabi.

Mergi la inceput