Sunteti aici? (sentimental)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AC spune:

P-aci, p-aci.
Mai stergem o lacrima, un muc... ma apuca nostalgii dupa vechiul DC, citesc care-s membrii iubiti si-mi dau seama ca multi nu-mi sunt cunoscuti...
Copii cresc... am cativa prieteni pe DC, altii in afara DC... dar atatea ma leaga de DC ca-s p-aci... macar sentimental... ca-n rest la mila celor doi tirani mici d-acasa.

Sarbatori fericite si un An Nou bun!
Si mai sunt si datoare c-o sampanie buna Mirelei... de baut impreuna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns women13 spune:

...mai tot timpul , inainte de culcare, citeam... drame, comedii, politiste, psihologie, etc., acum va citesc pe voi... mai e cazul sa va spun ca : plang in drame adevarate, ca rad cu voi cu pofta, ca ma puneti sa ma documentez, mai ceva decat as lucra in cercetare, sa o fac pe politistul atunci cand e nevoie ... Am inceput sa ma droghez, cu drogul marca DC, marca inregistrata, nu gluma, si cred cel mai scump drog din lume, care nu ucide, dimpotriva ofera VIATA !


Sfintele sarbatori ale Craciunului sa va gaseasca mai sanatosi , mai bucurosi, mai fericit, mai impliniti ... LA ANUL SI LA MULTI ANI !


p.s. VA ROG SA NE RUGAM PENTRU RADUCU MAINE SEARA SI VA MAI ROG SA MA AJUTATI SA VA TRIMIT BANI PENTRU RADUCU SI NU NUMAI ! sper sa nu fie prea tarziu d.p.d.v. organizational, dar daca exista un cont activ as vrea sa-l stiu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Dependenta maxima! Boala grea DC-ul asta si incurabila pe deasupra!

May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
http://pg.photos.yahoo.com/ph/laura_bucharestlife/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Si noi suntem aici...si.....ramanem aici..pentru ca ne place!

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

V-am descoperit in 2003, anul in care s-a nascut baietelul meu.
Multumiri tuturor si va doresc un Craciun fericit si un "full options" 2007!
Madalina si Calinutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanna spune:

V-am descoperit toamna asta.

In septembrie m-am hotarat sa ma marit in octombrie sau noiembrie , habar n-avem nici de unele ... pe unde sunam radeau de mine ca vreau sala anul asta, la fel cu rochia habar n-aveam de unde sa incep (nu prea am prietene, is mai nesociabila) ... si la search-uri CINE APAREEE ????

DC. Asha cum spunea cineva, daca vrei sa cautzi ceva, gasesti aici. Cu toata dragostea si dorintza de a impartasi experientze, sfaturi.

Acum am prietenii mei secreti. Sunteti grozavi.



Never say NEVER.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ken spune:

DA SINT IAR CU ACEASTA OCAZIE VREAU SA UREZ TUTUROR DE SF STEFAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Cand am descoperit forum-ul pufneam pe sub nas "Hm, auzi, acest forum poate sa creeze dependenta!"

Doaaaaaamne, cat este de adevarat! Nici o zi fara DC de doi ani incoace!

Sarbatori fericite in continuare! Sa fim sanatosi si iubiti!

Pupici
Angelique
poze, povestea nuntii, luni de miere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

aici sunt si nici nu am de gand sa va parasesc.M-am inscris pe forum prin iarna lui 2003,dar citeam prima pagina a DC-ului inca de prin 2002,pana am descoperit forumul.
La inceput ne cunosteam marea majoritate a membrilor.O mare familie,care acum a devenit si ma numeroasa.Se faceau intalniri , era frumos, ne cunosteam usor , usor si nu numai virtual.O adevarata placere sa intrii aici.
O imensa sursa de informatii,care sper ca va ramane asa.



"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

PREZENT!
Incepand cu 2004 stau ore in sir pe net, adica pe DC ; am ajuns aici pt prima data cautand informatii despre zymafluor; am aruncat cateva priviri in jur si m-am inscris repede, repede ca sa nu pierd vre-un tren .
Multumesc inca odata pt ca existi, pt ca mi-ai dat sansa de a-mi face noi prieteni (chiar prieteni adevarati!). In fiecare zi ma minunez cum, datorita DC-ului, am cunoscut oameni cu adevarat minunati! E fenomenal!



Mariana, Stefan (20.04.04), Simon (30.08.05)
poze cu noi: 1 , 2 si 3
Nasterea lui Stefan
Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput