Sunteti aici? (sentimental)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Sarbatori fericite tuturor membrilor de pe DC!


Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Falcute spune:

Buna,
va multumesc ca existati.Eu v am descoperit anul asta prin toamna si de atunci va citesc de fiecare data cand am ocazia.
Numai bine la toata lumea de pe DC , Sarbatori Fericite si muulti, muuultii, multii ani DC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Iaca, mai e putin si se fac 5 ani de cand v-am intalnit prima data (eram gravida cu a doua fetita) si de atunci faceti parte integranta din viata mea. LA MULTI ANI!

Laura si bebitele: Bianca (7 ani jumate) si Ramona (4 ani jumate)
poze_cu_fetele_mele
poze_noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adar spune:

Offfff, imi dadura lacrimile rau de tot ...
De vreo 3 anisori bantui si eu pe aici. Intai nimeni, apoi aspiranta, iar anul trecut, in sfarsit, dupa atatia ani de asteptare ... odisista :))
Au fost 3 ani tare frumosi, n-am curaj sa ma uit in urma ca-s prea sentimentala, dar daca e sa-mi amintesc ceva care ma misca, e ca atunci cand am aflat ca sunt insarcinata, m-a cuprins un val imens de bucurie dar si unul de tristete imensa, ca trebuia sa parasesc "Trupa Aspirantelor Optimiste".
Acum o am pe Maia si, dupa atata timp, (desi eu am spus-o de nenumarate ori, pe unde am apucat!!!) recunosc, cu mana pe inima, ca fara voi, viata mea ar fi fost mult mai grea.
Sa nu ai pe nimeni cand viata nu vrea sa-ti ofere copilul visat, e tare greu. Eu v-am avut pe voi. Mi-ati fost prieteni adevarati si veti ramane asa. In toata periada sarcinii si mai ales dupa ce am nascut, mi-am ingrijit copilul DOAR asa cum am citit aici, pe DC. Aici am invatat sa rad, sa plang ...

Gata, ca iar bocesc, da' asta-i adevarul. Tare mult va iubesc, pe toti .... si vreau sa ...

VA MULTUMESC CA EXISTATI !!!!!

Va doresc tuturor sarbatori cel putin la fel de fericite ca ale mele.
Nu uitati ca acum 3 ani cautam pe acest forum informatii despre toxoplasmoza; acum, tin un pui mic in brate ! Si stiu ca daca nu erati voi, n-as fi aflat multe lucruri si poate ca astazi, viata mea n-ar fi fost atat de minunata ...

Un Craciun fericit tuturor!

_
adar si MAIA (30 martie 2006)
''cel mai iubit copil ...''






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alus spune:


Eu sunt de vreo 2 ani pe aici. Ma bucur ca pot vorbi si eu cu cineva in romaneste, ca nu voi uita aceasta limba, chiar daca mai fac greseli in scris si am ami uitat cuvinte, tot sunt fericita ca sunt aici.

la toate.

Alus + Julia Poze Julia
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64324" target="_blank">Cum sau nascut Sylwia si Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Au plecat multi , pe care-i regret, dar au ramas si mai multi. Eu sunt aici si raman.
Si, pentru ca-i sfarsit de an, La multi ani, dragilor!

poze multe cu noi
Ana a implinit un an
Vara lui 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Intrebare: "Sunteti aici?"
Raspuns: Nu se vede ? :P

Cu respect,
G.

www.siteaudit.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rrox3 spune:

V-am descoperit cand abia aflasem, cu bucurie imensa, ca, in sfarsit, voi mai avea un copil Si ce rau mi-a parut ca nu v-am stiut dinainte...
Dar sunt aici si recuperez!

Ce ne diferentiaza de celelalte comunitati online?... Suntem o COMUNITATE, in adevaratul sens al cuvantului! IMPREUNA DEVENIM MAI BUNI! Am descoperit aici spiritul Comunitatii, inexistent in comunitatea in care traiesc...

Roxana, Mariuca (n. 1 iulie 1999) si Ioana (n. 23 martie 2005)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuska spune:

Bantuiam de mult pe aici.......... nici nu mai stiu de unde am aflat prima data de voi... Cred ca prin 2001-2002 se intampla asta.... insa nu m-am inscris atunci, ci mai tarziu, cand am ramas insarcinata cu gaza a doua.... si ce bine e aici....... si nu mai vreau sa plec.... SUNT DEPENDENTA!!!!!!!

*********************************
Poze la intoarcerea cu Teo(bb2) acasa
De la botezul Teodorei
Din parcul Tineretului, dar si cu altii

Povestea nasterii Anei
Povestea nasterii Teodorei(bb2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

In primavara acestui an v-am descoperit, si-imi pare rau ca n-am stiut de existenta lui mai devreme..poate as fi putut sa previn pierderea sarcinii mele.Pot sa spun ca cunostintele mele s-au imbogatit considerabil,tocmai datorita unor fete minunate care au impartit din experienta si informatiile lor...
Addict !
Sarbatori fericite si un an nou mai bun!!

Mergi la inceput