Sunteti aici? (sentimental)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

'Rabdarea este cheia fericirii ! !

sunt aici si ma intorc aici cand mi-e greu, ma intorc aici cand ma bucur tare, ma intorc aici cand am nevoie de un sfat, ma intorc aici cand am ratacit drumul...intr-o buna zi DC va vedea si steluta mea !

desprecopii.com

Mariaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alincic spune:

Sunt si eu aici din 2006.
Cind a cumparat sotul leptopul si mi-a instalat internet,l-am rugat sa-mi gaseasca ceva informatie "despre copii".Ca deh,avind trei copii mici,mai mult timp petreceam cu ei si pe linga casa.Si atunci sotul a scris: www.desprecopii.com .Nici pina acum nu-mi vine a crede ca asa usor am dat de voi.Si ce mare mi-a fost bucuria cind am intilnit-o aici pe colega mea de clasa cu care nu ne-am vazut de ani de zile.Si ce placut era sa te intilnesti cu fetele la o cafenea sau la o pizza si sa discuti de parca te stii de ani de zile.Nu dupa mult timp am plecat in State,viata noastra a suferit o schimbare mare.Si ce GREU mi-a fost cind nu aveam net....Acum avem, si nu este zi sa nu intru aici si sa vad "ce fac fetele".Am gasit aici mereu informatia de care aveam nevoie si prieteni dragi.De cite ori nu am plins si eu citind povestirile voastre.Sau cind citesc despre vre-o problema grava sau copil bolnav.Cind am vre-o bucurie ,ma gindesc sa vin acasa si sa scriu mai repede.
Inca nu am reusit sa-i cunosc pe multi dintre voi,dar va multumesc la toti care ati contribuit la acest forum.
Am scris cam mult,poate voi mai reveni cu alt mesaj.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bluel spune:

I confess....I'm DC addicted, too
But please don't tell to my big boss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

buna ziua la toti forumistii DC,
dupa o perioada de acomodare si dupa ce am incercat sa va cunosc incerc sa ma fac si eu cunoscuta dar, pt. ca sunt putin timorata ....deocamdata, atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

si eu sunt aici de 3 ani!
am devenit dependenta de DC!
aici mi-am facut prieteni dragi si pt asta va iubesc,pt ca mi-ati dat ocazia sa am asa fete dragi si speciale langa mine!

uite ca azi sarbatoresc 3 ani de cand sunt o floare rara!
va multumesc ca existati!

Vio,mamica de viitor "avionar"
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

LA MULTI ANI!!! Violeta si la cat mai multe postari....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada101 spune:

Eu va urmaresc cam de 1 an...am inceput sa va scriu de curand...parca nu aveam curaj, dar de cand sunt aici cu voi ma simt minunat, viata e mai roz...am f multi priteni...adica pe VOI...la bine si la greu..

Pupici multi
Mada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybell spune:

nici eu nu sunt prea "veche" pe forum insa m-am lipit de voi destul de tarziu si anume dupa ce va citisem in mod regulat de vreo 3 ani. am gasit curajul sa ma inscriu abia cand am ramas insarcinata si normal ca eram zi de zi la odisee.

azi am realizat ca sunt "dependenta" de voi, ca nu trece nici macar o zi fara sa intru sa va citesc si sa vorbesc cu voi.

va pup din suflet pe toti si va multumesc ca existati.

multe flori si multi pupici celor care au dat nastere acestui site. mamica si taticul familiei DC

Marybell si bb Erik (23 dec 2006)
poze bb
poze Botez

varsta Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

bine v-am gasit si eu!
de vreo 4 ani bantui prin zona si abia de saptamana asta mi-am facut curaj sa zic asa sa si scriu!

La multi ani, de fapt la cat mai multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Cred ca multi dintre noi am bantuit pe aici mult timp pana sa ne inscriem.Nici eu nu am prea mult timp de cand m-am inscris , dar vreau sa va zic ca nu trece zi fara sa va scriu cate ceva .
E super tare site-ul. Pupici

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput