FIV 93

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gianni spune:

Da , Parma , sint destule fete care au reusit cu ET cu emrbioni con gelati (cryo)...deci nu dispera si fi increzatoare in sansa ta.

Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Buna fetelor.Am o intrebare si o rugaminte in acelasi timp, cele care ati facut laparo si histeroscopie cu M puteti sa-mi spuneti si mie cit ati dat, daca nu se poate aici pe pm. Am simbata operatia(amindoua) si nu stiu cit sa dau.
V-am pupat pe toate , acum merg sa citesc din urma
MEDA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Fetelor ati lustruit bine ghetutele? Daca Mos Niculae nu a vrut sa vina mai devreme si la mine cu un , eu sper ca macar in seara asta sa imi pregateasca un cadou frumos.....

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

fetelor, SUNT CU NERVII LA PAMANT....imi vine sa ma arunc de la etaj..stiuca sunt exagerata, dar asta simt, cred ca din cauza medicamentelor. In in ziua 6 de stimulare, vineri ma duc la eco la Giulesti...dar nu simt nimic, nici o activitate a ovarelor, nimic...cred ca nu o sa reusesc nici de data asta> daca vineri sunt in ziua 9 de stimulare, cand credete ca o sa fac punctia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa73 spune:

Carmen felicitari! Sarcina usoara si bb(i) sanatosi!
Parma,eu am reusit cu embrioni congelati.
Pe mine nu m-ati pus pe listuta si sunt multe fete care au reusit si nu mai sriu nimic pe aici.
Va pupic pe toate si sa stiti ca sunt alaturi de voi!

Cristian - 31 mai 2005 "CEL MAI DULCE PRINT"
Cristian din burtic pana la mot
Cristian 13-15 luni,poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

teodoran, nu te impacienta. Eu sunt Z8 de stimulare si pana aseara nu am simtit nici eu nici o activitate a ovarelor. Te plangi ca nu simti nimic....dar si cand or incepe... Stai linistita si nu te descuraja. Daca vineri esti Z9 de stimulare...probabil o sa mai faci injectii pana in Z11, apoi in Z12 faci pregnylul si la 36 ore, punctia...deci ar fi miercuri.
Incearca sa gandesti pozitiv si sa vezi ca o sa fie bine.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Teodoran hai incearca sa te linistesti! Starile astea de nervi sunt in mod sigur de la tratament sieu am trecut de la agonie la extaz ca sa zic asa si la fel ca si tine acum nu prea am simtit mare lucru in timpul stimularii dar asta nu inseamna ca ovarele nu lucreaza.Ai sa vezi ca vineri dupa ce vi de la eco o sa ne spui niste valori super!Ca sa ma dau tot pe mine exemplu, am inceput sa imi simt ovarele abia dupa punctie, hai capul sus fi optimista si crezi in sansa ta...hai treci la lustruit ghetute ca vine mosul! Acum mai mult ca oricand trebuie sa fi optimista!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Denisatu ce mai faci?Parca ziceai ca mai incerci in decembrie...daca gresesc scuze!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Denisa, eu am trecut pe listuta fetele care au scris zilele astea si carora le stiam mai bine povestea cu fiv-ul sau care au povestit experienta lor. Nu trebuie sa te superi pe mine ca eu te trec acum la listuta de mamicinumai sa-mi aduci aminte, te rog, povestea ta.
Stiu ca sunt foarte multe fete care au facut fiv si unele au reusit altele nu, dar pe toate le rog , daca vor sa mai scrie odata prin ce au trecut ca sa le pot trece pe listuta cu trimitere la linkul lor.

Teodoran , te rog eu nu dispera pentru ca nu toate fetele au avut simptome la stimulare, pana vineri mai au timp sa se dezolte multi foliculi si sa creasca.Incearca sa te linistesti.Poti sa iei si maca(ca am vazut ca au scris fetele mai inainte)ca ajuta la cresterea foliculilor. Te pup si capul sus , trebuie sa mergi inainte.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Sheri mersi iubito de indicatiii... le respect pe cele care le pot...ne vedem la mamici de august!!! dar ai uitat de ananassi burtica

Aniast72mersi pentru pumnii starnsii...nu am cum sa te vad maine ...eu fac FIv la Szeged


Kora sa fie cum spui tu...oricum de dupa ET ma consider gravuta...

Teodoran nu ai motive sa fi panicata..eu nu am simtit nimic pana in ziua a 9..si atunci seara...si maine am punctia o sa-ti spun ce am produs fara dureri..desi acum le simt ca pe niste butuci

SA va curatati toate ghetele, sa va aducaNicolae ...tot ce vreti voi !!!!!!

La multi ani pe maine pentru toate Nicoletele !!!



PUSSI

Mergi la inceput