FIV 93

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Cami, m-ai lasat muta! of Doamne, de ce trebuie sa se intample asa ceva ?! n-am cuvinte sa-ti spun cat de rau imi pare! sa nu renunti, ca o sa reusesti! sunt convinsa de asta! asa cum s-a prins acum, chiar daca nu unde trebuia, o sa se prinda bebe si o sa ramana la locul lui data viitoare ! sunt din tot sufletul alaturi de tine!

Andreea 9+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Adelia Alin, Amiast 72 multa bafta maine la punctie. Sa dea DD sa fiti mult mai productive decat mine. Va tin pumnii stransi.

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Cami chiar daca ai spus ca nu vrei pareri de rau, vreau sa stii ca sunt alaturi de tine, mai ales pentru ca stiu prin ce treci. Sunt convinsa ca atata timp cat nu abandonam lupta DD ne va ajuta sa na tinem in brate nostru.
Multa bafta tuturor si DD sa va dea mult asteptat!
ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Cami,


Poze1Poze2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Cami - nu am cuvinte....i-mi pot doar imagina ce e in sufletul tau.Viata poate fi atat de nedreapta uneori..

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Anaist, Adelia bafta multa, maine.
Sheri, Lachi maine vreau numai vesti bune.
Andrada , Tu?
Andicu , sper ca sunteti bine
Va pup cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delfi spune:

buna seara fetelor, povestea mea pe scurt :am 33 ani , sotul 34 ani, suntem casatoriti de 7 ani ,nu am reusit sa raman nicio data gravida iar problema noastra ar fi oligoastenospermia sotului. Am facut in octombrie un FIV nereusit la Giuly(M Big-Cocei)iar acum vom incerca la MNL. Am sunat si am reusit sa obtin o programare pt marti 12.12 la prof.El Ron. si tuturor fetelor in focuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

KoraPop, betty78, cristinici, multumesc de incurajari.
betty78, nu-ti face griji...o sa fie bine.
delfi, bafta multa pentru marti, sa incepi protocolul cat mai repede si FIV-ul sa fie reusit.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Am o intrebare: Am facut azi punctie si ma doare burta rau de tot. Ma simt balonata, arat de parca as fi insarcinata in 4-5 luni si nici nu pot sa stau jos de durere. Ce calmant as putea sa iau? Doctorul mi-a dat doar doxiciclina 1 la 12 ore, dar nu mi-a dat nici un calmant.

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Va multumesc tuturor pentru incurajari!Sa speram ca totul va fi bine!
Betty stiu ca fetele mai luau no-spa pentru dureri,dar exact nu stiu ce ai putea face.Si intr-un fel e nrmal sa fii mai balonata,ca s-a umblat pe acolo la greu!Ai grija!
Va pup

Mergi la inceput