Pantofi Gregorio Rizo!

Pantofi Gregorio Rizo! | Autor: Happiness_4_us

Link direct la acest mesaj

Imi poate spune si mie cineva unde gasesc in Bucuresti astfel de pantofi?
Ajung in decembrie acasa si vreau neaparat sa imi cumpar una sau 2 perechi de pantofi din astia, ma rog, genul asta, importanta pentru mine este talpa ca e mai grosuta si ca sunt foarte comozi.
Va rog mult, cei care locuiti in Bucuresti, daca ati vazut undeva, spuneti-mi si mie, mi-ati fi de un real ajutor.
Multumesc mult.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

mai exista de la firma asta????
la noi in timisoara de mult nu am mai vazut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Nu stiu exact daca sunt facuti de firma asta, poate fi si de alta firma. Pe mine ma intereseaza modelul ala, chiar daca acum s enumesc altfel.
Stiu sigur ca sunt in Bucuresti ptr ca si-a luat o prietena de-a mea, dar am pierdut legatura cu ea, ea si-a luat in toamna.



Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jazz spune:

Nana,
Am lucrat pentru o vreme intr-un loc unde trebuia sa petrec cel putin 7 ore pe picioare, am incercat tot felul de pantofi, cateva perechi mi-au devenit bune prietene. Vrei pantofi comfortabili (care sa iti ofere suport pentru toata ziua), uite cate nume:

-www.bornshoes.com
-www.dansko.com
-www.birkenstock.com

Da, fac reclama, unii dintre ei sunt pe departe de a fi atragatori dar damn it sunt comfortabili!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Jazz, merci din suflet pentru linkuri. Intr-adevar super incaltari, o sa studiez bine problema. Eu ma gandisem la aia ptr ca merg acasa si as fi putut sa imi cumpar.
Chiar nu stie nimeni unde gasesc in Bucuresti pantofi gen Gregorio Rizo?


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Chiar nu stie nimeni unde gasesc in Bucuresti acest gen de pantofi?!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Nu cred ca mai exista..au aparut in Bucuresti imediat dupa Revolutie si erau 'ultimul racnet al modei'..., dar de ani buni nu am mai auzit de ei si sincera sa fiu nici nu imi plac

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

gregorio rizzo nu am mai vazut de 100 de ani! dar mi-am luat ceva asemanator facuti de firma Gri Sport, care am vazut ca au standuri in IDM si am inteles ca si in SIR. sunt pantofi sport cu talpa flexibila, mai groasa si cu pernita de aer in calcai...

alina si alexandra

Mergi la inceput