Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Femina intim

Pantofi Gregorio Rizo!

Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou  Subiect inchis  Versiune imprimanta

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  

Happiness_4_us
Mamica stelelor A&M !

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator R. MoldovaDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011

Romania
7083 Mesaje
78 Prieten(i)

Trimis la - 03/12/2006 :  21:52:04 Link direct la acest mesaj  Arata profilul  Trimite mesaj Yahoo lui Happiness_4_us Adauga semn de carte la mesaj Trimite Happiness_4_us un Mesaj Privat

Pantofi Gregorio Rizo!

Imi poate spune si mie cineva unde gasesc in Bucuresti astfel de pantofi?
Ajung in decembrie acasa si vreau neaparat sa imi cumpar una sau 2 perechi de pantofi din astia, ma rog, genul asta, importanta pentru mine este talpa ca e mai grosuta si ca sunt foarte comozi.
Va rog mult, cei care locuiti in Bucuresti, daca ati vazut undeva, spuneti-mi si mie, mi-ati fi de un real ajutor.
Multumesc mult.

Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !
      (0 aproba) (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator
lavinai
lavinai
perfect wife :)

Romania, alaturi de sotzul meu drag......
1741 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 03/12/2006 :  22:08:22 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lavinai un Mesaj Privat
mai exista de la firma asta????
la noi in timisoara de mult nu am mai vazut!!

De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput

Happiness_4_us
Mamica stelelor A&M !

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator pentru dianaDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator R. MoldovaDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011
 Romania
7083 Mesaje
78 Prieten(i)
Trimis la: - 03/12/2006 :  23:48:52 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiHappiness_4_us Adauga semn de carte la raspuns Trimite Happiness_4_us un Mesaj Privat
Nu stiu exact daca sunt facuti de firma asta, poate fi si de alta firma. Pe mine ma intereseaza modelul ala, chiar daca acum s enumesc altfel.
Stiu sigur ca sunt in Bucuresti ptr ca si-a luat o prietena de-a mea, dar am pierdut legatura cu ea, ea si-a luat in toamna.

In asteptarea lui !
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
Jazz
Jazz
membru incepator

USA, Ann Arbor
463 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 04/12/2006 :  02:08:30 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Jazz un Mesaj Privat
Nana,
Am lucrat pentru o vreme intr-un loc unde trebuia sa petrec cel putin 7 ore pe picioare, am incercat tot felul de pantofi, cateva perechi mi-au devenit bune prietene. Vrei pantofi comfortabili (care sa iti ofere suport pentru toata ziua), uite cate nume:

-www.bornshoes.com
-www.dansko.com
-www.birkenstock.com

Da, fac reclama, unii dintre ei sunt pe departe de a fi atragatori dar damn it sunt comfortabili!!

"Because woman’s work is never done and is underpaid or unpaid or boring or repetitious and we’re the first to get fired and what we look like is more important than what we do and if we get raped it's our fault and if we get beaten we must have provoked it […]for lots and lots of other reasons we are part of the women's liberation movement."-Ms.

Happiness_4_us
Mamica stelelor A&M !

Donator desprecopii.comDonator desprecopii.comDonator pentru dianaDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator R. MoldovaDonator AndreiDonator  Mos Nicolae 2011
 Romania
7083 Mesaje
78 Prieten(i)
Trimis la: - 04/12/2006 :  10:07:08 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiHappiness_4_us Adauga semn de carte la raspuns Trimite Happiness_4_us un Mesaj Privat
Jazz, merci din suflet pentru linkuri. Intr-adevar super incaltari, o sa studiez bine problema. Eu ma gandisem la aia ptr ca merg acasa si as fi putut sa imi cumpar.
Chiar nu stie nimeni unde gasesc in Bucuresti pantofi gen Gregorio Rizo?

In asteptarea lui !

Happiness_4_us
Mamica stelelor A&M !

Romania
7083 Mesaje
78 Prieten(i)
Trimis la: - 04/12/2006 :  15:39:43 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiHappiness_4_us Adauga semn de carte la raspuns Trimite Happiness_4_us un Mesaj Privat
Chiar nu stie nimeni unde gasesc in Bucuresti acest gen de pantofi?!

In asteptarea lui !
miag
miag
Rollymania

Romania, Bucuresti
2308 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 05/12/2006 :  15:45:24 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite miag un Mesaj Privat
Nu cred ca mai exista..au aparut in Bucuresti imediat dupa Revolutie si erau 'ultimul racnet al modei'..., dar de ani buni nu am mai auzit de ei si sincera sa fiu nici nu imi plac

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!

ariel_7000
BEBE ARICEL

Christmas Island, BEBEARICEL'S LAND
7235 Mesaje
89 Prieten(i)
Trimis la: - 05/12/2006 :  15:58:51 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui ariel_7000  Trimite mesaj yahoo luiariel_7000 Adauga semn de carte la raspuns Trimite ariel_7000 un Mesaj Privat
gregorio rizzo nu am mai vazut de 100 de ani! dar mi-am luat ceva asemanator facuti de firma Gri Sport, care am vazut ca au standuri in IDM si am inteles ca si in SIR. sunt pantofi sport cu talpa flexibila, mai groasa si cu pernita de aer in calcai...

alina si alexandra
  Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
 Subiect nou  Sondaj nou Sondaj nou
 Subiect inchis
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com