FIV 92

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Alexi22ma bucur ca ai trecut cu bine peste punctie si mai ales ca ai avut asa recolta bogata... e foarte bine...sa intri si maine sa ne spui cati s-au fecundat...cand faci ET? Endometru cat l-ai avut?? In privinta anesteziei...cam asta este cu vomitatul...o sa-ti povestesc si eu ...fac punctia miercuri...nu marti...asa a decis dr. De Galuscuta sti ceva?? Oricum bafta la amandoua pt vestile de maineo sa fiti

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Alexi22 multa bafta!!tin pumnii!!!
pussiii sa fii cuminte!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns venera_h spune:

Cami, ce poveste impresionanta!! Uite ca pentru cei care au rabdare si perseverenta, vine si timpul!! Acum chiar ca poti lasa totul in urma, cand visul ti s-a implinit! Sa dea Domnul sa fie totul bine pana la capat, dar optimismul tau este de neinvins si esti un model de curaj pt noi, toate. Multa , multa fericire, pt ca o meriti din plin, alaturi de sotul si puiutzul tau!
betty, sunt ok, abia astept sa ma duc pe 12 la dr, si sa-mi spuna cand pot reincepe, cat mai repede sper.
kora, vezi ca a postat dana la inceputul capitolului toate informatiile necesare. Intai sa te hotarasti inde vrei sa faci si cu cine. Care e problema ta? Bafta oricare ar fi decizia ta!!
iliuta, imi pare rau, fii optimista, asa trebuie, sa nu-ti pierzi speranta, anul viitor ne va aduce sigur bebelusul mult visat! E bine sa nu fi singura in incercarea asta!
madalina28, mai ieftin decat de la Giulesti nu ai de unde sa le iei, acolo sunt la pret de depozit, fara adaosurile farmaciilor. Poate doar daca ti le ia cineva din strainatate de la fabrica producatoare..
alexi22, iti venea sa vomiti de la anestezie, nu te speria, aas reactioneaza unele persoane. Eu, de exemplu nu am avut nimic. Multa bafta, sa mearga totul bine in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

PUSI , VENERA_H ,LIANA 30 va multumesc ca va ganditi la mine sa dea
DD sa fie bine.VA DORESC SI VOUA MULTA BAFTA SI TUTUROR CARE FAC FIV


PUSI -GAluscuta a avut 20 de ovocite ea sa simtit un pic mai rau dupa punctie dar dupa aceea si-a mai revenit.I-am spus ca ati intrebat de ea .La mine endometru era acum 3 zile 12.5 .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Liana, Venera, Betty 78

Kla, da un semn de viata.............!!!


"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Cami stai cumintica in pat si nu mai exagera cu miscarea. Intr-o buna zi o sa-ti citesc povestea. Acum nu ma simt in stare...


"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

ALEXI cate outze ai avut?scuze daca ai scris dar eu n-am apucat sa citesc din urma.

ILIUTA sunt aici,in pat! mi-a venit blaga meu cu laptopul si pot sa stau cuminte, poate totusi va fi bine.

GINA am luat iubita ceva pt dureri si m-au lasat putin acum vad ca iar incepe,simt ceva ca o presiune....e exact ca si cum ar trebui saa vina cm,

LIANA gata fapta cu tigarile e consumata,am fost asa nervoasa si ispita si-a bagat coada,nu ma certa si tu ca oricum acum am mustrari de constiinta ca poate l-am intoxicat pe bebecel mai rau imi pare ca le-am lasat exact in ziua cand am facut punctia si am mai avut in casa cateva....daca nu le aveam nu fumam....ehhh asta e...

CAMI sa stai cumintica in pat,eu tin pumnii sa fie bebe bine.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

ALEXI am citit din urma si am vazut ca ai avut 11 ovocite,sa dea DD sa facundeze cat mai multe iar embrionii sa fie de cea mai buna calitate!de GALUSCUTZA ce stii?

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

KLA,incearca sa nu te gindesti..din cite am citit eu aici pe forum la fetele care au reusit,citeva chiar au simtit presiunea aceea sub burtica...gindeste-te ca totul va fi bine..uite un pupic de la mine...

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Iliutauite o floricica de la mine...e greu acum stiu si doare,dar nu te lasa...va veni si ziua aceea in care puiutul iti va zice "mami",vei vedea...

Kora,Madalina28 bine ati venit la ,si sedere cit mai scurta la acest subiect
Lachi,Sherita,Alex22va tin pumnii sa fie totul bine
Pussi,pisoiul l-am dat la indicatia medicului,si acuma n-am nici un zuzunel in casa,dar nu ma pot rabda si ma duc sa-l vad destul de des...sa nu iti zic cit stau cind intru in pet shop,nu ma mai poti dezlipi de acolo...in rest mie numa ieri mi s-a oprit cm,dupa 16 zile...acum il astept pe urmatorul ca sa-mi scot spirala aia,si sa ma duc in Athena la control sa stabilim cind incepem ,sa speram ca ultimul fiv...
va tin tuturor pumnisorii si sa auzim numai de bebici cit de curind...pupicele la toate fivoasele


"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput