Toate forumurile Actiuni urgente  Ajutor umanitar

Pentru copii - (hainute, lapte, cosmetice, etc.)

Evaluarea propriului subiect, sau a subiectelor de la forumul umanitar nu este posibila
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 42
naty_blondy
naty_blondy

177 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite naty_blondy un Mesaj Privat
DANIELA a ajuns pachetul de la tine de luni, mii de scuze ca nu te am anuntat mai repede,dar Antonia mea a fost tare plangacioasa zilele astea,chiar i am facut si vaccinul,si nu am reusit sa deschid calculatorul.tot nu a luat mare lucru in greutate..nu stiu ce sa ma mai fac...doctorul mi a recomandat acum sa i schimb laptele.sa nu i mai dau Milumil,sa incerc cu NAN sau HUMANA.dar tot scumpe sunt si astea.....dar oricum vom face tot posibilul sa ii asiguram laptele,vom vedea noi cum,numai sa fie ea bine si sanatoasa...daca ne poate ajuta cineva ar fi si mai bine.eu iti multumesc mult ptr.tot si va pupim pe toate!

naty_blondy
Mergi la inceput

LauraNicole

3879 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui LauraNicole  Trimite mesaj yahoo luiLauraNicole Adauga semn de carte la raspuns Trimite LauraNicole un Mesaj Privat
Cei cinci (de fapt 4 ca unul din frati a murit acum 3 ani ) nu mai sunt copii de mult dar asta nu inseamna ca o duc mai bine .

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput
gabrielle74
gabrielle74

550 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabrielle74 un Mesaj Privat
LAURA-ma bucur ca s-au bucurat.
mamy _taty-care tot raul e spre bine ? nai venit asta e ! nu stau cu varza in curte sa te astepte pe tine,poate vi azi poate vi maine, cine are intradevar nevoie vine nu sta pe ganduri,si cu asta am terminat aceasta discutie ok?
Mergi la inceput

LauraNicole

3879 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui LauraNicole  Trimite mesaj yahoo luiLauraNicole Adauga semn de carte la raspuns Trimite LauraNicole un Mesaj Privat
Gata , bey , nu va mai certati ! Nu e locul potrivit pentru asta .Aici trebuie sa fim buni si sinceri unul cu altul ca sa putem ajuta pe altii , nu sa ne certam ca chiorii din orice .
Nu suntem aici sa tot ii dam in stanga si dreapta cu Dumnezei si sfinti in timp ce pe PM injuram mai rau ca un birjar ( cine stie cunoaste ce vreau sa spun ) dar nici sa ne ciondanim .Suntem aici ca din putinul nostru sa dam altora care n-au deloc si nu facem asta pentru a castiga un loc in Rai sau sa zica lumea "Vai ce buni sunt astia !" ci pentru ca asa simtim noi , pentru ca asa e bine .
Deci , hai sa lasam discutiile contradictorii pentru PM sau pentru alte topicuri si aici sa ne dam mainile pentru ca nu degeaba a fost Hora Unirii imnul nostru ani de zile .Romanul e renumit pentru inima sa larga .Hai sa nu fim renumiti si ca ne sare mustarul repede , ok?

Mergi la inceput
mamy_taty
mamy_taty

300 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimamy_taty Adauga semn de carte la raspuns Trimite mamy_taty un Mesaj Privat
Off-topic.."sora mea.".nu vreau sa intru in polemica cu tine.."tot raul e spre bine" se refera la faptul ca mi te-ai plans ca ai stat "nemiscata" ieri sa ma stepti,ca eu nu am putut veni,,,,si totusi ,s-a rezolvat totul cu bine

mamy_taty
Mergi la inceput

LauraNicole

3879 Mesaje
quote:
Originally posted by mamy_taty

Off-topic.."sora mea.".nu vreau sa intru in polemica cu tine.."tot raul e spre bine" se refera la faptul ca mi te-ai plans ca ai stat "nemiscata" ieri sa ma stepti,ca eu nu am putut veni,,,,si totusi ,s-a rezolvat totul cu bine

mamy_taty

Care parte din "Gata " a fost greu de inteles?

Mergi la inceput
mamy_taty
mamy_taty

300 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimamy_taty Adauga semn de carte la raspuns Trimite mamy_taty un Mesaj Privat
Draga Laura Nicolae!Stiu ca am avut discutii{in trecut} Dar a trecut ceva vreme...Ma faci sa cred ca intradevar te reprezinta "dusa cu patratelul"..Ce ai mai fata?De ce trebuie sa fii tu mereu in spatele unor discutii ale mele?chiar iti place sa intri in polemica cu mine?Nu ai loc sa ajuti pe cei in nevoie, de MINE???OK...iti fac loc....BAFTA! Ai zis bine:"Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu" dar practica te omora!

mamy_taty
Mergi la inceput
gabrielle74
gabrielle74

550 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabrielle74 un Mesaj Privat
ops!
Mergi la inceput

LauraNicole

3879 Mesaje
quote:
Originally posted by mamy_taty

Draga Laura Nicolae!Stiu ca am avut discutii{in trecut} Dar a trecut ceva vreme...Ma faci sa cred ca intradevar te reprezinta "dusa cu patratelul"..Ce ai mai fata?De ce trebuie sa fii tu mereu in spatele unor discutii ale mele?chiar iti place sa intri in polemica cu mine?Nu ai loc sa ajuti pe cei in nevoie, de MINE???OK...iti fac loc....BAFTA! Ai zis bine:"Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu" dar practica te omora!

mamy_taty

1) numele meu nu e Laura Nicolae ci Laura Nicole .NICOLE nu Nicolae .Este a shpe mia oara cand iti atrag atentia si ori imi scrii numele gresit din dusmanie ori din .......
2) unde vezi tu polemica?Ceea ce am scris e valabil pentru toti/toate dar daca tu te simti vinovata ......Aici nu-si au loc certurile .
3) ar fi cazut sa-ti vezi de treaba ta si , cand ai chef de cearta , s-o faci pe PM asa cum ti-am cerut .In caz contrar se vor lua masuri care nu-ti vor place .
4) nu cred ca ai citit numele tau sau user namul tau in postarile mele .
5) Noi nu am avut "discutii" .Nu eu te-am injurat si jignit ci a fost contrariul .Nu cred ca "Ce te fute grija la ce ora se trezesc copiii mei ?" isi are locul cu "sora mea" , si altele de genul asta .

Este ultimul AVERTISMENT pe care ti-l scriu aici .

Editat de - LauraNicole on 29/11/2006 14:17:57
Mergi la inceput
danielac
danielac

6984 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luidanielac Adauga semn de carte la raspuns Trimite danielac un Mesaj Privat
Imi pare tare rau ca nu am nici o "putere" sa va dau niste buline negre la toate care va certati aici...

daca vreti sa transformati topicul asta, nascut din caldura si dragoste intr-un loc unde se ineaca frustrarile si alte monezi neplatite va rog sa nu o faceti, pentru ca pot sa rog si eu adminii acestui forum sa i-a masuri!

multumesc pentru intelegere! sper ca e ultima ora cand va spalati rufele in public! si nu aici va rog!

Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput
Pag. din 42 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com