CRED CA ARE APENDICITA.AJUTOR!!!!!!!!!

CRED CA ARE APENDICITA.AJUTOR!!!!!!!!! | Autor: mirelacam

Link direct la acest mesaj

aLEX ARE 4 ANI, SI ESTE MAI MULT DE 1 SAPTAMANA DE CAND SE PLANGE DE DURERI IN PARTEA DREAPTA,NU FOARTE DES DAR IN SPECIAL DIMINEATA.NU ARE TEMPERATURA,ESTE VESEL, ALEARGA FOARTE MULT.CE MA SFATUITI?

Mirela 34+ si Alexandru 4 ani

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Pai du-l de urgenta sa-l vada un medic... Poate e doar o alarma falsa dar nu-l mai lasa asa..
Edit: Inainte sa ma operez eu de apendicita (eram in liceu), ma durea piciorul cu totul si vomitam verde, plus durerile clasice. Vad ca baietelul tau nu are asa ceva... ceea ce e bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Repede la medic, daca face peritonita?
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

Si baietelul meu azi la un moment dat a inceput sa planga de durere undeva localizata in partea dreapta sub coaste cica-l doare osul de acolo.L-a tinut vreo 5 min timp in care era ud de transpiratie.Sa fie oare tot apendicele de vina?E prima data cand se intampla asta.Sper sa nu fie vreo problema.

mina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

quote:
Originally posted by ladymina77

Si baietelul meu azi la un moment dat a inceput sa planga de durere undeva localizata in partea dreapta sub coaste cica-l doare osul de acolo.L-a tinut vreo 5 min timp in care era ud de transpiratie.Sa fie oare tot apendicele de vina?E prima data cand se intampla asta.Sper sa nu fie vreo problema.

mina



Dupa cum spui, il deranjeaza ficatul, de la efort. Absolut normal...

poze multe cu noi
Ana a implinit un an
Vara lui 2006

Mergi la inceput