Targoviste (4)

Targoviste (4) | Autor: Happiness_4_us

Link direct la acest mesaj

Bine ati venit la un nou capitol!

Capitolul 1 Capitolul 2 Capitolul 3


Va invit sa continuam aici discutiile noastre!
Pupici!





danielac
Mama printesei Diana

Trimise - 21/11/2006 : 16:06:38
--------------------------------------------------------------------------------

am trecut sa va salut pentru ca nu am mai facut-o de multa vreme!

intre timp a murit si bunica sotului meu, cea care statea la Hulubesti in DB, avea 92 de ani, Dumnezeu sa o odihneasca!

________________________
Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE




Nana, aspiranta la titlul de mamica!
In asteptarea lui bebe

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Daniela, sincere condoleante! Imi pare tare rau pentru peirderea suferita! Dumnezeu sa o odihneasca in pace!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
In asteptarea lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Nana, capitolul nou se deschide acum la 20 de pagini, eu asa stiu. Ce sa zic, in Norvegia se poate dar Islanda este intr-adevar prea mica si poate este mai bine asa. Ar putea absorbi un nr. foarte mic asa ca nu cred ca are mare importantza decat doar ca idee.
Daniela, condoleantze. Sper sa vii num ai cu vesti bune de acum incolo.

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Imi bag si eu nasul pe la voi Tirgovistencelor, ca sa dau un link cu poze de la sarbatoarea Liceului Caragiale din Moreni, poate e careva pe aici interesat: http://www.liccaragiale.infobytedb.ro/ziua1/index.html

Pt celelalte zile inlocuiti 1 cu 2, 3,...7 . Eu nu am ajuns, chit ca am avut invitatie, dar noiembrie e cam aiurea pt plecat in Romania. Mai bine ca nu am fost ca anul meu au uitat sa il strige, asa ca diploma mea a recuperat-o taica-meu . In rest pare sa fi fost simpatic, poate daca a fost careva sa ne povesteasca mai multe.

........

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Super initiativa, chiar mi-a placut!
Felicitari organizatorilor si rusine celor care au avut scapari in a invita pe toata lumea!

Fetelor, unde ati disparut?
Nu mai scrie chiar nimeni?





Nana, aspiranta la titlul de mamica!
In asteptarea lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Ei ce surpriza, Aschiutza, multam mult.
Eu am invatat la I.L.Caragiale, doar ca atunci se numea altfel. Fratele meu l-a prins cu numele nou. M-am bucurat mult de poze, efectiv le-am devorat, am recunoscut cativa dintre profesorii mei: d-nul profesor de matematica Dan Plesoiu, d-na profesoara de romana Apostol, d-na profesoara de istorie Ciobanu. Imi pare rau ca nu mi-am vazut fosta diriginta desi apare pe lista de cadre didactice actuale. si n-au trecut decat 9 ani de cand am terminat. Of, si nici d-na Constantin profesoara de matematica nu mai lucreaza.
Care a fost faza cu strigatul, nu prea am inteles si nici despre ce diploma vorbesti.
O sa-l intreb pe fratele meu, poate stie el mai multe. Si poate o sa trimit si eu poze din liceu, ca vad ca au mare nevoie de poze la galeria foto.

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

va multumesc fetelor!!!
si eu sper sa fie numai vesti bune de acum incolo! si la voi la fel!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Otilia, d-na Constantin mai lucreza inca din cite stiu eu. Cine ti-a fost diriginta? Pe D-na Ciobanu am avut-o si eu ca profesoara, dar mult nu m-a incintat, pe vremuri vroiam sa dau la istorie . Cred ca pe mine nu m-ai mai prins in liceu, eu am terminat in 1994.

Diplome au dat la fosti profi, personalitati care au scris carti, de ex., la fostii sefi de promotie (acilea m-au sarit pe mine ). Nici eu nu am vazut toti profii mei in poze, tot ce s-ar putea sa nu ii recunosc pe unii.

-----------------

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Ei, uite ca ne-am prins un an in liceu, chiar daca nu ne cunoastem tot cred ca avem prieteni comuni. Eu am terminat in 1997, am avut-o ca diriginta pe d-na Veronica Gogu care ne-a fost si profesoara de fizica. Cu d-na Constantin am facut pregatire, oricum le sunt recunoscatoare ambilor profesori de matematica din liceu ca mi-au deschis mintea si au stiut sa ne motiveze sa punem creierul in functiune. Cu d-na Ciobanu nici eu nu prea am avut tangenta, mai ales ca am fost la mate-fizica, dar sta pe aceeasi strada cu parintzii mei .
Si cum nici tu nu ai fost sefa de promotzie ? Eu le-am scris un mail ca pe colegul meu de clasa care a fost sef de promotzie l-au facut fata pe lista, i-au pus un "a" la Iulian .
La ce clasa ai fost?

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aschiutza spune:

Otilia, am fost la clasa de mate-fizica, la B. Deci m-ai prins doar in a XII-a B. Cu d-na Constantin am facut si eu un pic de pregatire, ma intelegeam bine cu stilul ei.
Hehe, mica ii lumea. Ai mei stau pe Victoriei...

-----------------



Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Chiar ca este mica lumea. Pe strada Vicoriei cunosc cam toate casele, veneam de la scoala numarul 3 pe jos pana acasa si in lipsa de preocupare le numaram. Oricum am imaginea lor in memorie. Tot la scoala numarul 3 ai fost?

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput